Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Barátommal elvesztettem a szüzességem. De nagyon félek mivel az óvszer csak félig ment rá . És előtte úgy akart megujjazni hogy előváladékos volt a keze mondom azt nem leöblítette vízzel majd megtörölte. De az óvszer csak félig ment rá. és az óvszerbe élvezett lehetek terhes?
2017. jan. 6. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy csak félig ment rá?? Olyan nagy neki, vagy fordítva akartátok felhúzni? Az előváladéktól- főleg ujjról odakerülve- elég kicsi az esély, de a félig felhúzott gumit azt nem tudom hova tenni, abból akár ki is folyhatott...
2017. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt mondta nagyon szoros a cucc... és nem hiszi hogy kifolyt.
2017. jan. 6. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű, a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki!
2017. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gratulálunk kedves kismama! :)


Ennyi agyatlan hülyegyereket honnan szalajtott a világ??!


Amikor én voltam tizenéves, még ráment az óvszer minden pasira.Ezek szerint ahogy a mai tizenévesek nulla ésszel rendelkeznek, úgy egyenes arányosságban az óvszerek

mérete is megy össze.

(mondjuk én évek óta nem használok, allergiás is vagyok rá, mellesleg harmincegynéhányévesen mást alkalmazunk)


De valamikor működött...

Hát igen, minden változik.


Ti minek dugtok ha ilyen bénák és hülyék vagytok?!

2017. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most azt mondod terhes vagyok????
2017. jan. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!