Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt együttlét...

Clearblue teszt együttlét után hány nappal mutatja ki ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Elég hosszú és bonyolult a történetem. Tudom hogy butaságot csináltam a testemmel de ha lehetne a kérdésemre válaszoljatok.


Szóval. Abba hagytam a fogamzásgátlót november végén. December közepén kellett volna megjönnie de kimaradt. December 21.én együtt voltunk a párommal történt egy kis baleset. 23.án vettem be egy 72órás gyógyszert. Ezután mert ki lenne még ilyen szerencsétlen ha nem mi?! 25.én szintén történt egy baleset. Ezek után 30.án elkezdtem vérezni, ( 2napig tartott) és újrakezdtem a tablettát. Eléggé esélytelennek látom a babát de egy tesztet csinálnék. Kérdés az mikor mutatja ki a teszt a pozitivat? Mivel mentrsuáciohoz most nem tudok viszonyitani 25.ét számolom. Ma van a 14.nap.


2017. jan. 10. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én várnék még 3-4 napot. Akkor már elég biztos az eredmény.
2017. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én várnék még 5 napot legalább.

(Egyébként a szerencsétlenség nem jó szó rá...)

2017. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint a többi. Egyik teszt sem kèpes csodákra. Van , akinek 11-12dpon már mutatja , van akinek mint pl nekem csak 15dpon. Erdemes kivárni a nemvártad napját!!
2017. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem CB digitális "+ 1-2" eredményt mutatott az együttlét utáni 14.nap reggelén.
2017. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap csinálok egyet hátha, ha nem várok pár napot és mégeggyel megpróbálkozom. Már nagyon izgatottak vagyunk, természetesen ha összejött nagyon fogunk örülni😍
2017. jan. 10. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!