Jókor teszteltem?

Figyelt kérdés
Dec.26án voltunk egyutt,és jan.7.en teszteltem negativat a predictor early teszttel.Biztos lehetek az eredményben,igy hogy aktus után 12nappal teszteltem?
2017. jan. 10. 14:54
 1/5 anonim válasza:
88%

Próbálj ki egy másik tesztet is, de ha biztosra akarsz menni, nőgyógyász!


(Miért kell mindenkinek a szájába rágni az orvost?

"Cipőt a cipőboltból!")

2017. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem.

Június 20-ra vártam, aznap még negatívat teszteltem a predictorral. Aztán 26. reggel, első vizeletből lett a facelle teszt halvány pozitív. Kipróbáltam (még volt otthon), a predictok még mindig hómező volt. Abszolút nem értem, miért tartják olyan jó tesztnek, ha egy 400 ft-os rossmann sajátmárkás hamarabb mutat pozitív eredményt.

Egyébként mikor kéne megjönnie? Ha 3-4 nap késés után is negatív a teszt (és biztosan tudod, hogy félidőben van peteérésed), akkor már megbízható az eredmény.

2017. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendszertelenek a ciklusaim,tegnap óta fáj a hasam meg hőhullámaim vannak...általános tünetek,mielőtt megjön,de tudom ezek lehetnek a terhesség jelei is.
2017. jan. 10. 15:34
 4/5 Sansa Strak ***** válasza:

Szia, korai volt.

Az aktustól számítva 7-10 nap is lehet a beágyazódás.A beágyazódástól számítva pedig akár újabb 12-14 nap is eltelhet a pozítiv teszt kimutatásáig.

Bár ,azt ne felejtsük el, h bárki mondhat saját sztorit,minden szervezet és ciklus ,középidő,peteérés más minden nőnél.Szóval érted, ami másnak úgy volt,az nem biztos h nálad is úgy van.



Különben kíváncsian várom,majd írd meg légyszíves, hogy mi lett az eredmény!


Mi 23 án voltunk együtt,elvileg totál középidő.Nekem negatív volt a tesztem,de korán csináltam.Kedden megyek dokihoz...úgyhogy együtt érzek veled!

2017. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia,én ugye az elsőt pontosan aktus után 12nappal csináltam,negatív lett...(azért csináltam mert fájtak a mellbimboim és szurkált a hasam,néha szédültem,de bizonytalan voltam mert ezido alatt beteg is voltam.)Azután 13.an,ez már aktustol számitva 18nappal.negativ lett,és azota már meg is jott.
2017. jan. 17. 11:13




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!