Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Kizárólag saját tapasztalatokra lennék kíváncsi, holnap megyek laborba, tehát holnap HCG alapján úgy is ki fog derülni.

6 éve szedek fogamzásgátlót, 2 eve volt egy vetelesem mellette. Ez igazából lényegtelen. 3.napja már hogy semmit nem tudok enni, állandó hányingerem van. Az mar feltűnt legalább egy hete, hogy nagyobb mennyiségű folyásom van... A mellem is feszül mostmar, viszont vasárnap kellene megjönnie. Az előző vérzésem is megjött rendesen 1 nap késéssel. Talán picit volt kevesebb mint szokott, alig említésre méltó.


2017. jan. 10. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges még laborba menned.

Teljesen felesleges még bármit a terhességgel összefüggésbe hozni.

Még van 5 napod a vérzésedig, vagyis mindenhez nagyon, nagyon korán van.

A terhességi tünetekhez is.

Ha éhes vagy, hányingered van, azt ugyanúgy okozhatja ezer másik dolog, ami inkább a gyomroddal van összefüggésben.

A nagyobb mennyiségű folyás utalhat fertőzésre is.

A mellfeszülés megint csak utalhat arra, hogy pont meg fog jönni a vérzésed majd.

Persze lehetsz terhes, ha a fog. gátlót nem előírás szerűen használtad, vagy volt valami gond azzal kapcsolatban és nem alkalmazol még mellette más védekezési módot is, de annak még tünete nem lenne és szerintem még hcg sem lenne annyi, hogy kimutatható legyen.

2017. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, igazad van. Köszönöm a válaszod. Igazából csak amiatt siettetném, hogy lettem már terhes mellette és ha mlst is úgy adódna abbahagynam a gyogyszer szedését.
2017. jan. 10. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért ha valaki minden előírást betart, akkor nem lesz fog. gátló mellett terhes.

És mint írtam, ha netán terhes is lennél, azt gyakorlatilag most semmivel nem lehet még kideríteni, kimuatni.

Vagyis ha nem jön meg vasárnap a vérzésed netán, akkor hétfő reggel csinálj egy tesztet, ha pozitív, akkor ráérsz akkor abbahagyni a fog.gátlót, mivel jelenleg semmi nem utal arra, hogy terhes vagy.

2017. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!