Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor lenne...

Szerintetek mikor lenne érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés
A legrövidebb ciklusom 24, a leghosszabb 30 napos volt az elmúlt évben. Ma vagyok a ciklusom 31. napján átlag 26 napos ciklussal. Nem mertem még tesztelni, mert korábban előfordult - 1 évben 1x - , hogy 33-34 napra jött meg.

2017. jan. 11. 07:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%

Szia, tudom könnyű mondani, de szerintem várj még kicsit. A következők miatt mondom ezt: okt. 20-án voktunk a férjemmel együtt, nov. Elején csináltam tesztet, negatív volt, a köv hét végén már pozitív. Szerdán elmentem magán dokihoz, aki az uh- n nem látott semmit, csak megvastagodott méhnyálkahártyát, ezért elküldött vérvételre. Az eredménnyel visszamentem hozzá, és azt mondta, hogy kizárt, hogy terhes legyek.Pedig több tesztem is pozitív volt. Azt mondta, a pajzsmirigyem okozza mert alulműködik.

Ezután két hét múlva elmentem egy másik dokihoz, aki a vizsgálat után rögtön mondta, hogy babás vagyok, az uh pedig igazolta.

Ami a ciklusomat illeti általában 32napos szokott lenni és 7 napig tart, októberben csak 11-én volt egy egy napos valamim.

Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy vársz még pár napot, ha nem jön meg, tesztelsz, ha negatív a teszt és még mindig sehol semmi, akkor várj még egy kicsit és újabb teszt. Ha pozitív, ha negatív irány a doki. Ha pozitív és biztosra akarsz menni, nagyon vigyázz magadra, és várj amíg 4-5 hetes leszel, azt már biztosan kimutatja az uh.

2017. jan. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hetvegen.
2017. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:)
2017. jan. 11. 09:10
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem vasárnap fogok először tesztelni, ha addig nem jön meg. Hétfőn már elvileg az 5. hetet kezdeném. Mire fogadna a doki az gondolom még legalább 1 hét. Addigra talán már szívhang is lenne. De ennyire ne rohanjak előre. :) Csak úgy érzem végre sikerült... :)
2017. jan. 11. 20:00
 5/12 Kicsilapu ***** válasza:
Szia! Teszteltél? Eredmény?
2017. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nem kellett, mert a 32. napon megjött. De persze mivel jóval később, mint szokott rosszul is voltam.
2017. jan. 17. 02:40
 7/12 Kicsilapu ***** válasza:
Sajnálom! Drukkolok neked hogy most sikerüljön!
2017. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Ha hasonló cipőben jársz, mint én, akkor én is sok sikert kívánok neked a továbbiaban! :) Ja és kitartás! Nem szabad feladni!

2017. jan. 18. 06:46
 9/12 Kicsilapu ***** válasza:
Tudom!Mi másfél évig próbálkoztunk,mire összejött. Holnap leszek 9 hetes! Azért nagyon köszönöm! Kitartást kívánok! Majd írj,akár privit,ha sikerült,vagy ha nem,hátha tudok segíteni!
2017. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Nekünk hamarosan már 2 éve tart a próbálkozós időszak. De nem keseredem el, mert ezalatt volt pár hónap, amikor ovukor nem voltunk együtt. Nem akarjuk, hogy kényszer legyen a dolog. Akkor szeretjük egymást, amikor tényleg vágyunk rá. Csak nem tudom, hogy így mennyi idő után lesz eredmény vagy lesz-e egyáltalán...
2017. jan. 19. 06:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!