Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély hogy belejuto...

Mekkora az esély hogy belejutott a hüvelyébe a spermám? azaz a terhesség esélye?

Figyelt kérdés

Hali

barátnőmmel pettingeltünk ez volt neki az első és izgul a terhesség miatt mert utána fáradékony érzékenyek a cicijei és fáj az alhasa picit bonyolult mert fel is fázott meg alapból beteg is volt szóval mit hovatenni eléggé bonyolult most vázolom az aktust elmentem a fenekére hason feküdt befolyt a lába közé a puncijára szóval függőlegesen folyt az ondóm van rá esély hogy a hüvelybe bekerült így válaszokat előre is köszi



2017. jan. 11. 20:21
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nincs
2017. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%
Szerintem te vagy terhes kérdező.
2017. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van rá esély, de nem sok, mert a spermiumok a levegővel érintkezve hamar elpusztulnak. De az is sokat számít, hogy a lány pont akkor mennyire volt termékeny (ciklusát tekintve)
2017. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvitte a cica az írásjeleket?
2017. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!