Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostilbegyt rövidített a...

A Clostilbegyt rövidített a ciklusodon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk,peteérés segítésre Clostit írt fel az orvosom.

Azt olvastam, hogy van akinél megrövidítette a ciklust a gyógyszer, beállította 28 napra.

Az én ciklusaim 33-34 naposak kb.

Ez az első clostis ciklusom.

Van köztetek olyan,aki az első ciklusban babás lett a clostitol?

(Nekem napi 2xfelet kellett szednem 5 napig.)


Köszönöm ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat!



2017. jan. 11. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nálam rövidített, de az eredetire... vetélés után nem állt vissza a ciklusom Régen 31-32 napos volt stabilan. Vetélés után 35-41 váltakozva... két clostys hónapom volt mind a kettő 31 napos lett.... baba nem lett belőle, mert a closty csak erőszakolja a szervezetet arra, hogy legyen pé akkor is, ha más a gond ami miatt nem lesz baba.


Nekem pajzsmirigy laulműködésem is van, és closty után mikor már nem szedtem clostyt nem volt peteérésem sem. Cisztáim sem voltak soha, belül minden szép... így nőgyógyász mondta nem nőgyógyászati a gondom, hanem belgyógyászati, így endokrinológushoz kellett menjek, inzulinrezisztencia igazolódott. Kaptam gyógyszert és diétáztam egyből lett szép peteérés és harmadik ciklusban a gyógyszer után meg lett a baba is :)


Szóval peteérésre ösztönöz a gyógyszer így aránylag normális ciklusod lesz, de ha van más baj akkor nem fog segíteni... Érdemes mindent megnézetni akár magánlaborban, ott aznap van eredmény is és akkor tényleg gyorsan jön a baba, ha megvan az ok és a kezelés :)


Mi 7 évet vártunk rá. 4-5 évig az ej ráérünk arra még volt... aztán eldöntöttük, hogy vizsgálat, de terhes lettem, és sajnos nem maradt velünk... utána jött az egy év őrület és a végén a megoldás :D


Bocsánat hosszan válaszoltam nem csak a kérdésre, csak tudom milyen nehéz amikor az ember már mindent kipróbál. Gondoltam megosztom veled a mi történetünk, hátha segít :)


11hkm

2017. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Elvileg csak a progeszteron alacsony, de csak kicsit. A többi labor érték jó.

Szedek Femibiont és baratcserje kapszulat,remélem segít...

2017. jan. 12. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a Closti inkább meghosszabbította a ciklusom. 2 hónapot szedtem, napi két egész szemet, nem segített,csak ártott. A mintaszerű 28 napos ciklusomat kitolta 26-28-31-36-40 naposra, felborította a szervezetemet, 10 kg-ot híztam a semmitől (ugyanúgy táplálkozom és mozgok, mint a gyógyszerek előtt és csak hízok). Gyerek persze nincs. Kívánom, hogy neked sikerüljön, viszont azért ne várj csodát! A closti tényleg csak arra jó, hogy "megerőszakolja" a petefészked!
2017. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is 33-34 naposak voltak a ciklusaim de kevés progeszteron, peteérés hiánya igazolt volt. A closty beállította 28 naposra a ciklusom. Az 5 és egyben utolsó clostys hónapba babás lettem. Ha gondolod van egy élő fórum hoxán clostys sorstársak,nagyon sokat segítjük egymást tanácsban és lelkileg is. Clostybegyt tapasztalatok. Keress rá. 7+6 hkm
2017. jan. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!