Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most miért pánkoltam be ennyire?

Most miért pánkoltam be ennyire?

Figyelt kérdés
Pàr honapja, eldöntöttűk, h jöhet a kistesó...Egy hete kêsett a menzeszem.És teljesen bepànikolta, h most hogy lesz ezutàn , biztos, akarok màsik babàt.Félek a terhességtől, végig pànikoltam az elsőt..A kisfiammal szinte csak ketten vagyunk,apa messze dolgozik.Ki viszi el biciklizni,fürdeni nyàron stb.Szeptemberben kezdi a sulit,h tanulok vele egy pici mellett?Mindenféle gondolatok vannak a felyemben.Egy örökké valosàgnak tünik nekem a 9 honap.Teszteltem- lett.Majd meg is jőtt a menzeszem..Meg is nyugodtam.Nem àllok még készen egy új babàra? Mi van velem?
2017. jan. 13. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy lehet hogy még egy kis idő kellene neked ... igen talán nem állsz készen.


Irod hogy a párod messze dolgozik... teljesen jogos,hogy pánikolsz... végülis igy egyedül lennél teljesmértékben egy babára, plusz egy kisgyerekre aki ráadásul most kezdi majd a sulit.

Ilyen gondolatokkal és félelmekkel én a helyedben nem vállalnám még most be a kistesót.

Várnék vele.


Párod hosszútávon fog messze lenni tőletek ? vagy ez csak egy átmeneti dolog ?

Környezetedben van segítség ? nagyszülők esetleg , barátok ?


Beszélj a pároddal őszintén, mond el amit itt leírtál. én azt gondolom ha szeret, meg fogja érteni !

2017. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez a késés döbbentett rá, hogy nem fér bele még egy baba az életetekbe.

Hiába akarjátok, a körülmények egyszerűen nem olyanok, hogy normálisan megoldható legyen.

Szerintem még időben szólalt meg a vészcsengő, úgyhogy inkább várjatok, míg apuka közelebb nem kap munkát vagy nagyobb nem lesz a fiatok.

2017. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Én ugyanígy érzek, csak nekem nincs messze a párom. Pedig vágyom rá, mégis félek tőle.
2017. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sajnos úgy fogom fel a terhességet mint egy betegséget.A kisfiamat mikor vàrtam,àllandoan azon agyaltam,h jól e csínàlom,hogy nem e erőltettem meg magam,jól van e odaben...Mindenki végig paràzza a terhességet?
2017. jan. 13. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!