Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges így (második...

Lehetséges így (második baba)? Tudom hogy ez bármi lehet, de a szoptatás abbahagyása óta 2szer volt meg, most meg kimaradt.

Figyelt kérdés

Az előző menzim óta 47 nap telt el, akkor 22 napra jött meg (eddgi 2szer menstruáltam szülés óta). Voltunk együtt egy hete is és előtte is a férjemmel. Kíváncsiságból megmértem a hőmet reggel, 37.0 volt. Áprilisban méricskéltem, de a gyerek miatt nem tudtam rendesen mérni, de az átlag hőm 36.3-36.4 között volt. Nem tudom azt sem mikor kéne megjönnie mert még nem rendszeres. Ettől függetlenül lehetett peteérésem? A nyákot nem tudom figyelni, mert sokszor volt tojásfehérjés.


Aki már szült,de a menzije nem rendszeres, annak jött már így össze baba?


2010. máj. 5. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges :)

Én most várom a 3. babánkat. A középsővel és a mostani pocaklakómmal szoptatás mellett, rendszertelen mensivel estem teherbe, s az első hónap próbálkozásával. Középső gyermekemmel miután megjött, 25-47 nap között voltak a ciklusaim, és mégis az első hónapban és szopi mellett. Alig akartam elhinni :)

2010. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Akkor reménykedem.

Gratula a babákhoz!

2010. máj. 5. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!