Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek babában? A...

Reménykedhetek babában? A normálisomhoz képest magas hőmérséklet egy hete.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lécci segítsetek, szerintetek reménykedhetek babában?

Voltam 2 hete nőgyógyásznál, aki megállapította, hogy 21 mm-es friss érett tüszőm van, ez volt kedden (a menstruációm utáni 8 napon -kicsit korai...-azt mondta menjek haza és legyünk együtt minél többet. Így is tettünk.

A középidőm, a kb-i peteérésem, viszont 5 nappal később lett volna a nagy könyv szerint, de utánaolvastam, hogy a 21 mm-es tüsző már kilökődhet. Szóval nem tudom, mikor volt peteérésem ( ha volt).A naptár szerinti peteérésem napján viszont nem voltunk együtt, csak előző nap reggel. :(

Na most, 7 napja azt észlelem magamon, hogy bágyadt vagyok, ég az arcom, fájnak a végtagjaim, mintha lázam lenne. Mértem lázat, ami az én kb. 36,2-es átlagomhoz képest magasat mutat.(36,9-37,2) Sőt mintha felfelé menne.

Szerintem beteg nem vagyok, se torokfájás, se tüsszögés.Nem emlékszem, hogy valaha ilyen furán éreztem volna magamat, plusz nagyon fájnak a mellbimbóim.

Én azt gondolom, hogy peteérés után, nekem nem szokott felmenni a hőmérsékletem olyan nagyon, mert elég érzékeny vagyok már a hőemelkedésre is és ilyet még sose éreztem.

Szerintetek reménykedhetek terhességben? Tudom, majd a a teszt megmondja, meg a menstruációkor is fennmaradó hő, de én még csak a 20. napomon vagyok, és 29-30 naposak a cikusaim.

De teljesen ki vagyok. :( Ma csináltam egy tesztet, persze negatív lett.

Remélem érthető voltam és nem írkáltam nagyon össze-vissza.

Nagyon köszönöm ha válaszoltok!



2017. jan. 15. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a 20.napon vagy és még van 9napod a mensiig akkor nem hiszem hogy érezhetsz bármit is. még ha sikerült is a teherbeesés.viszont ha tényleg a 8.napon lett volna ovud akkor lehetséges. nekem is 21mm es tüsző repedt meg aznap csak nekem ez a 15.nap volt
2017. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a 7 cn-on volt ovu. Éreztem én is mindenfélét, már a mensi ideje előtt, mégis csak előtte 2 nappal lett pozitív a teszt.

Ebbe a hónapba még bármi lehetséges!

2017. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nagyon rossz éjszakám volt, annyira fájtak a melleim, hogy alig bírtam elaludni. Reggel mértem magam, megint magas a hőmérsékletem.

2017. jan. 16. 08:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom gyereknél az volt a feltünő hogy esténként úgy éreztem mintha hőemelkedésem lenne. A barátnőm a ciklusa 17. napjától furán érezte magát és nem kívánta a kávét. Teszt negatív.El akart menni dokihoz. Aztan 1 hét múlva pozi a teszt. Neki állítólag 12 napon volt pé.
2017. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!