Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek az Xepil...

Babu75 kérdése:

Mi a véleményetek az Xepil terhességi tesztről, mennyire megbízható? Próbáljak másik tesztet? HcgGravi-ról mit tudtok? Azt olvastam jó.

Figyelt kérdés
Már 11 napja késik a menstim,2 tesztet csináltam, mind2 negatív lett. A ciklusom (ami 24-25 napos) 14. napján voltunk együtt a párommal (dec.24-én) és jan.5-én kellet volna megjönnie. Eddig nem csinált ilyet, mindig pontos volt. Időnként érzek émelygést, alhasi régióban némi görcsszerűt. Nem tudom mire gondoljak. A köv. Menst. Jan.30-án lenne.

2017. jan. 16. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit későn mutatta az xepil, késés után két héttel még negatív volt. A facellét sokan ajánlják, az sokaknak a mensi esedékességének napján is kimutatta a pozit. A HcgGravit nem ismerem.

Az émelygést ilyenkor még nem érezheted, túl korai. A görcsölés, alhasi szúrkálás az viszont korán kezdődik, nekem esedékesség napjától görcsölgetett, ezért nem is teszteltem 2 hétig és nem is gyanakodtam. Azt hittem, meg fog jönni, azért görcsölgetek.

2017. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja: a facelle teszt már szép két csíkos volt, mikor az xepil még teljesen negatív. Az biztos, hogy ha már az is két csíkos, akkor nagyon terhes vagy. :)
2017. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. jan. 16. 12:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon boldog is lennék! Megpróbálom a facelle-t.Köszi:)
2017. jan. 16. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:

De védekeztetek vagy nem?


Ezek a tesztek mind ugyanúgy működnek, érzékenység tekintetében van max. némi különbség. Viszont ha 11 napja késik akkor már mindnek ki kéne mutatnia ha van HCG a vizeletedben.


Ha egy sem mutatja ki az valószínűleg nem a teszt hibája, hanem egyszerűen nincs, vagy nincs annyi HCG a vizeletben. Hogy ennek mi az oka, az változó. Van akinek nem választódik ki HCG, vagy csak később, vagy későbbi a megtermékenyülés, mint gondolja az ember, vagy nem reggeli vizeletből készült, de lehet, hogy nem fejlődik a terhesség, és az is lehet, hogy nem vagy terhes.


Nekem az x-epil mindkétszer a nemvárt napján egyértelműen pozitív lett. 25 napos ciklusokkal. Amikor nem voltam terhes akkor meg negatív volt. Vehetsz még egy másik fajtát, megpróbálhatod, de ennyi késéssel már nyugodtan elmehetsz dokihoz. Vérvétel plusz UH és pikk pakk megmondják a tutit.


Nekem anno ciszta miatt is késett több mint egy hetet, és attól is szurkált a hasam.

2017. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk, mert tervben van a baba. Egy miómám az van, ami 1 éve lett felfedezve. Egy másik fajta tesztet még megpróbálok, aztán doki. Az éves vizsg. miatt úgyis mennem kell. Köszi:)
2017. jan. 16. 12:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem x epil halvány pozi volt a nemvárt előtti napon.
2017. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 nappal késés után már miért ne érezhetne émelygést? Kb akkörül kezdődnek a rosszullétek.
2017. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is működött az Xepil.
2017. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!