Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat terhessegre? 😮

Utalhat terhessegre? 😮

Figyelt kérdés

Utolso menszim December 18volt de csak 4 napig. Kb egy hete a melleim fajnak es feszulnek a hasam is enyhen gorcsolget de nem mindig. 2 napig barnaztam de csak a Wcpapiron volt es semmi tobb. Tesztett csinaltam mult heten Neg..

4 napja kesik. Holnap èrdemes tesztelni?

Bocsi nem magyar geprol vagyok es nincs ekezet.


Evelin



2017. jan. 19. 22:31
 1/9 A kérdező kommentje:
2017. jan. 19. 23:47
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]

Lehet hulyeseg de epp most lattam egy videot ahol szet szedte a no a tesztet es pozitiv szerintetek? Holnap reggel tesztelek. Ki fog meg a napokba tesztelni csajok?

2017. jan. 19. 23:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia ! Ez gondolom clearblue teszt ,igaz?


Ez nem pozitiv ... Sajnos annak idején en is volt hogy szétszedtem a negatív tesztem ... Ugyanígy nézett ki !


Ettől meg lehetsz terhes persze , csak meg nem mutatja ! A barnazas lehetett beagyazodastol is akar ! En azt mondom hogy a tüneteid biztatóak ... Tesztelj 1-2 nap múlva ... De bőven jo ha egy sima 500 Ft-os tesztet használsz ... Rossmannbol vagy dm-bol !


En clearblue -t mar csak akkor használtam amikor a sima mezei tesztcsik pozi lett utana csináltam ezt amit lefotoztam es eltettem emlékbe!


Drukkolok !


Majd irj hogy mi volt !


Niki

2017. jan. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 napja késik, ma teszteltem 25-ös Pregimax-szal egy negativat. Ma a papiron volt egy icipici vér, remélem nem menszi lesz. :D lehet hülyének néztek, de én még bízom a babóban hogy csak később fogant. Kérdező szurkolok neked!
2017. jan. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én azt javaslom hogy clear blue digitálissal teszteljetek,az kiirja hogy van e baba vagy sem és nem kell a csíkokat keresgetni :) hajrá :)
2017. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia niki köszönöm hát remèlen sikerül :) ma a tesztem negativ lett igaz lehet mert èjjel mèg 11kor itam vizet lehet bezavart. De ha vasárnapig nem jön meg rendesen akkor megyek dokihoz.
2017. jan. 20. 09:15
 7/9 A kérdező kommentje:
4- szurkolok neked is hogx babo legyen. :)
2017. jan. 20. 09:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Nektek milyen tünetek vannak? Nekem meg a mellen fáj ès a hasam is görcsölget ès picit megint barnázok :(
2017. jan. 20. 09:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát csajok megjött . de nem keseredek el mert egy ujj esely :)
2017. jan. 20. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!