Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges ez? Produkalhatom...

Lehetseges ez? Produkalhatom a tuneteket?

Figyelt kérdés
Lehetseges az, hogy annyira felek a teherbeesestol, hogy mar produkalom a tuneteit ? (peldaul szedulok reggelente, rosszul vagyok, ugy erzem, hogy puffad a hasam, hanyingerem van, de estere elmulik)Parommal neha megszakitassal vedekeztunk es nagyon felek, mert meg nem erzem magam felkeszultnek egy gyermekvallalasra.
2010. máj. 5. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, be lehet beszélni.
2010. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak az a remiszto benne, hogy akkor miert mulik el estere... :S
2010. máj. 5. 23:31
 3/12 anonim válasza:
Ha nem vagy kész a gyermekvállalásra,akkor védekezni kéne,nem pedig megszakítással kihívni magad ellen a sorsot.És idegileg kikészülsz,nem éri meg h rámenjen az egészséged,inkább költs tabira vagy óvszerre vagy bármire ami biztonságos.
2010. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tanultam most belole, hidd el...Csak usszam meg. Kb meg egy hetig nem lesz penzem tesztre, szoval addig parazhatok :S
2010. máj. 5. 23:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Olyannyira "be lehet beszélni", hogy van olyan, aki rendes szülési fájdalmakat is átél, anélkül, hogy terhes lett volna. Ezen a szinten már persze szaksegítséget (pszichológus) is igényelhet a dolog. - A Te esetedben az a kérdés, hogy mikor volt a "megszakításos" aktus? Megbizonyosodtál róla, hogy nem terhesség? Az együttlét után 2, de inkább 3 héttel már lehetnek tüneteid, ha terhes vagy, és ekkor már a teszt is kimutatja. De mindenképp javaslom, hogy beszélgess a pároddal a félelmeidről, így megkönnyebbülhetsz, közösen tehettek azért, hogy ne kerüljön sor "rizikós" együttlétekre, és segíthet abban is, hogy majd a jövőben felkészülhessetek lélekben a gyerekvállalásra. Sok sikert;)
2010. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt! Az a helyzet, hogy tobb ilyen egyuttlet is volt az utobbi honapokban. Az utolso menstruaciom kesett (de amugy sem mindig rendszeres) es egy kicsit mas volt, mint szokott. Nem fajt a hasam es tovabb tartott a szokasos 5-6 napnal (7 volt). nem tudom, hogy ez jelenthet-e valamit.

Ma reggel nagyon megijedtem, annyira furcsan ereztem magam, meg depis is voltam, bar tegnap reggel is szedultem egy kicsit, meg mintha hanyingerem lett volna. Remelem csak bebeszelem.

2010. máj. 5. 23:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy az utolsó menzeszed is más volt, mint a szokásos, meg az, hogy most is késik, utalhat arra is, hogy túl sok a stressz mostanában az életedben. Ha feszült vagy amiatt, hogy félsz a teherbeeséstől, ha izgulsz a kérdéses együttlétek miatt, ezek önmagukban megzavarhatják ciklusodat! És bármiféle egyéb lelki, érzelmi megterhelés, hangulati ingadozás okozhat késést vagy testi tüneteket. Ha nem vagy babás, de ezek továbbra sem szűnnek vagy súlyosbodnak, lehet, hogy érdemes szakemberrel beszélned. Ugyanakkor ha most is több napja késik a vérzésed (ez nem volt nekem egyértelmű, bocs), és legalább négy hét eltelt az utolsó mensid első napja óta, akkor csinálj egy tesztet mielőbb. Nem akarok turkálni a zsebedben , de 6-700 forintért teljesen megbízható tesztet lehet kapni. Az olcsóbbak is ugyanolyan jók, nem kell feltétlenül a legmárkásabbat választanod. Jobb a biztos eredmény, mint a további aggodalom!
2010. máj. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most meg nem kell megjonnie, 18-a korul majd csaj. Csak a tuneteket produkalom kb 3 napja. Ebben foleg az az erdekes, hogy estere elmulik. Ha tenyleg csak ennyi, akkor holnap veszek egy tesztet. Koszi megegyszer!
2010. máj. 6. 00:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezek valószínűleg nem terhességi tünetek, azok később jelentkeznének:D Sőt, a ciklus ilyen korai szakaszában a tesztek sem "jeleznek"... Ritkán, de előfordul, hogy terhesség ellenére is van vérzés, így bár valószínűtlen, de nem kizárható, hogy esetleg korábban teherbe estél, és ennek ellenére jött meg legutóbb a vérzésed. Ezt egy teszttel könnyen ki lehet zárni, és megnyugodhatsz. Egyébként meg szerintem a legjobb, amit tehetsz, ha lazítasz, és sokat beszélgetsz a pároddal;)
2010. máj. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyszerűbb ha elmész orvoshoz. Megvizsgál, biztosra megmondja, hogy terhes vagy-e vagy sem és elküld vizsgálatokra hogy mért érzed magad így. Lehet hormon zavarod van és azért van ez. Nem lehet tudni. De minden esetre beszélj egy jó nőgyógyásszal, kérj teljes körű kivizsgálást és ha minden rendben írass gyógyszert. Ez lenne az ideális. Remélem minden oké veled. Üdv.

2010. máj. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!