Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Január 7. én jött...

Cseppcsillag kérdése:

Lehet baba? Január 7. én jött meg,4nappal korábban a nemvártnál. Mikor ideje lett volna hivatalosan, akkor görcsölni kezdtem. Fáj a mellem azóta is. Most a 16. napon barnázni kezdtem. Mellem továbbra is fáj, has görcs nincs. A 7. napon voltunk együtt

Figyelt kérdés
Sajnos vizsgálatok kimutatzák,hogx a páromnak annyira alacsony a spermaszáma,hogy csak lombik babánk lehet.3honapig frofertil tablrttát szedett.Mostanra fogyott el.Tartok tőle,higy valami baj van,és nem baba van a dologban.Lehet valami hormonélos gond?Volt valakinek hasonló gondja?

#baba #teherbeesés probléma #félidöben barnázás
2017. jan. 23. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Kicsit hasonló az én problémám is. Menstruáció után nem múlt el a mellfájdalom, még mindig fáj. Alhasi érzékenség, néha szurkál és derékfájdalom, majd leszakadnak a lábaim. Én sem tudom, mi okozhatja. Ne haragudj, h nem hasznos a válaszom.
2017. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az alacsony spermaszam stimmel, nekem 6an jött meg.

Most volt peteeresem. Tesztelj és írj h mi lett.

2017. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teszteltem múlt héten csütörtökön,ajjor negatív lett sajnos.Ma is enyhe görcseim vannak.Barnézás össz vissz pár órát tartott.A melleim nagyon fájnak,már.melltartót sem tudok hordani,csak toppot.Első válaszoló neked is gond van a spermaszámmal?Hogy viseled lelkileg a folytonos reménykedést?Nektek.mit javasolt a doki?
2017. jan. 24. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!