Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
November végén volt az utolsó menstruációm. December végén csináltam tesztet, mert nem volt menstruációm. Menstruáció helyett barnáztam (2 folt egész héten), vér nem volt. Ez nagyon pici mennyiség volt 1 vagy 2 alkalommal, ami csak tisztaságin látszott. A tesztem negatív lett, de menstruációm azóta sincs. Most megjelent egy csík a köldökömig, halvány barna. Jövő héten megyek dokihoz. Mire számíthatok szerintetek?
2017. jan. 23. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de hormonalis gond is lehet, menj orvoshoz es akkor megtudod melyik all fent. Nekem is november vegen volt meg utoljara de azota mar voltam orvosnal, 8 hetes leszek szerdan...ebbol kiindulva mar Neked is meg kellett volna jarni a dokit, mert ha a teszt negativ akkor ez lehet hogy megis valami hormongond tehat kene hogy lasson orvos..
2017. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Terheseknel a barna vonal a hason altalaban felido utan szokott megjelenni, illetve van, akinek csak a terhesseg vegefele.
2017. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!