Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hanyingerem a tulzott...

Lehet hanyingerem a tulzott idegessegtol? Elovaladektol lehetrk terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretnek gyereket,fiatal is vagyok...baratommal nrm vedekezunk cdak megszakitassal. Most nagyon felek hogy terhes vagyok. Ket napja hanyimgerem van es beszurt a hasam. Lehetseges hogy annyira izgulok hogy mar attol van hanyingerem. Rgy het mulva kene megjonnie. 2-3 het alatt nem igazan lehet eszlelni tuneteket ugye?
2017. jan. 25. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem csak beképzeled.

Elméletben lehet teherbe esni előváladéktól is, de erre elég kicsi az esély gyakorlatban.

Máskor védekezzetek rendesen, és akkor nem kell izgulni, hogy mi van.

2017. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%
Perszehogy lehetsz. Sajnos a hulyék szaporodnak. Mint te. És 30 évesen már nem mondanálak fiatalnak.
2017. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

1. Egyelőre beképzeled, mert ilyen korán nincsenek tünetek.

2. Igen, az előváladáktól lehetsz terhes. (És nem ritka az ilyen eset, nem értem, miért írnak itt ilyeneket.)

2017. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy 30 vagyok?... amugy nem annyi. Es orulnek ha ismeretlenbe nem hulyeznel es oltogatnal. Csak egy kerdest tettem fel,ha ennel jobbat nem tudsz mondani akkor legyszives inkabb ne mondj semmit. Es igen lehet ezzel nem vagyok teljesen tisztaban,azert kerdeztem meg.
2017. jan. 25. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Lehetsz terhes az előváladéktól, és nem csak elméletben. Éves szinten több tízezer nő esik így teherbe, hogy nem hiszi el, hogy ez nem védekezés, mert a Gizi meg a Lujza 5 év alatt se esett így teherbe.

Aztán meg sírva nézi a két csíkos tesztet.


Azt nem értem, hogy ha nagyon nem szeretnél gyereket, akkor miért nem védekezel? Az imádság és a ráolvasás már a középkorban is kevés volt a fogamzásgátláshoz, pedig akkor még hittek is benne.


Két hét után már lehetnek terhességi tüneteid, nekem legalább is voltak. A beágyazódás környékén szurkált a hasam, állandóan émelyegtem, és nagyon sírós voltam két-három napig. Rá egy hétre nem jött meg, a teszt pedig pozitív lett.

Mondjuk mi akartunk gyereket, és azért nem védekeztünk.


Neked annyit tudok javasolni, hogy imádkozz, hátha mégis beválik. Aztán ha most megúsztad, és megjött, akkor innentől azt se engedd, hogy a bugyid lehúzza, amíg nincs gumi a farkán.


Így csak idő kérdése, hogy mikor kapod be a legyet.

Ha most megúszod, az nem azt jelenti, hogy így egyáltalán nem leszel terhes!! Csak azt, hogy mákod volt!

2017. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2017. jan. 25. 13:48
 7/10 anonim válasza:
35%
Szivesen te buta liba. Nem tudod mi az a védekezés, de terpeszteni már megtanultál ugye? Ennyi ésszel szabadlábon. 30 évesen.
2017. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Hú de önérzetesek lettünk!

Akkor kell ilyen kis méregzsáknak lenni, mikor a pasid nem akar gumit húzni, mert majd időben kihúzza. Akkor nem ment? Most meg megy a sírás, hogy nagyon nem szeretnék gyereket, ezért NEM védekezek. Logikus, tényleg.

Én sem értem, miért néz téged bárki hül.yének.


A pasid gondolom már rutinos, évek óta aktív nemi életet él, teljesen ura a testének, tehát abszolút megbízható, mikor olyat állít, hogy időben ki tudja venni.

És természetesen előváladéka sincs, mert ő akkora császár, hogy azt is vissza tudja tartani.


Egyébként én még soha nem voltam olyan ideges, hogy hányingerem legyen tőle. Viszont mikor terhes voltam, akkor már napokkal a nemvárt előtt is émelyegtem, és időnként hánytam is.

Nem mindenki működik a nagykönyv szerint, hogy csak a 7. héten kezdődjenek a rosszullétek.


Egy hét múlva kiderül, hogy megjön-e, aztán ha nem, akkor csináltok egy tesztet, aztán lehet örülni, ha negatív.

Aztán majd szépen becumizod a csúcs pasidnak, hogy ugye hogy tud vigyázni, és addig szexeltek védekezés nélkül, amíg nem esel teherbe.

Itt a vége, fuss el véle!

2017. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Miért félsz?? Nem félni kell,hanem védekezni,ha nem akarsz gyereket! Félni felesleges,az.már most annyi,mint szrnak a pofon.

És nem kell megsértődni,hogy ezt a szemere vetik,mert sajna ez az igazság! A megszakítás azoknak való,akiknél nem gond egy gyerek. Ha te nem akarsz,akkor legyen már eszed,és ne utólag "félj".


Azt már csak úgy mellékesen kérdezem,hogy miözben pakoltak,akkor nem "féltél"??? ( csak keféltél,mi??)

2017. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyereket akkor védekezz. Bőven lehetsz terhes és, de, ennyi idő után már lehetnek tünetei is akár... anyukád mit szólt a felelősségteljes szexuális életedhez?
2017. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!