Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fastest-es One Step teszt...

Fastest-es One Step teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Volt már valaki akinek álpozitív, vagy esetleg negatív lett mégis a többi teszt már + volt?
2017. jan. 26. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem teljesen megbízható. Mindig negatív volt mikor nem volt baba. Most, hogy baba lett egyből pozitív lett.
2017. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de mikor baba lett, alig akarta mutatni. Az x-epil vagy facelle szerintem sokkal jobb és hamarabb mutatja.

Ez az elmúlt 6 év és kb. 300 db teszt tapasztalata.

2017. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A múltkorában két félétkaptam. Mindkettő 25ös csak az egyik kék a másik zöld volt. Nagyon korán kimutatta a hcg- t, ugyanakkor napokkal később míg a zöld alig erősödött a kéken már jóval biztosabb pozit mutatott.
2017. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Töltöttem fel képet: [link]

Ugyanaz a vizelet, ugyanabban az időben. 3as vagyok.

2017. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. 11.dpo. elsö pisi mind 3 teszt.

[link]

Többet nem veszek neten tesztet...a masik az a facelle teszt.....no comment

2017. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Azért várom még a véleményeket/ tapasztalatokat :)


5-ös jól látom hogy teljesen negatív a kék végű one step?

2017. jan. 26. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Jol latod.....kicsit megtèvesztö volt nekem is....a facelle teszthez kepest èrdekes....
2017. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!