Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtörténhet-e a baj ennyitol?

Megtörténhet-e a baj ennyitol?

Figyelt kérdés
Gumi nelkul csinaltuk a baratnommel, aztan miutan eloszor elelveztem, az elso elvezesnel nem hiszem hogy kijott minden belolem, mert meg jott sperma a farkambol, de nem csopogott le, igy letoroltem, aztan folytattuk tovabb, nem emlekszem mar hogy mennyi ido utan talan fel perc se, hogy ereztem hogy nedvesebb odabennt, ekkor megijedtem hogy johet e meg esetleg belolem, nem volt benn olyan melyen, es nem is spriccelt egyaltslan csak max folyt, meg amugy is lovagloban csinaltuk, van eselye hogy ennyitol teherbe essen? Menstruacio elmulasa utan 2 nappal csinaltuk ha ez szamit valamit.

2017. jan. 26. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Idióták és felelőtlenek vagytok!


Miért szexeltek gumi vagy bármiféle védekezés nélkül?


Rendben, hogy mensi után csináltátok, így kevesebb az esély, de minek játszotok ezzel?


Nem egy nő maradt már terhes így, sőt mensi közben is teherbe lehet esni...


Vegyen be esemény utánit, ha nem szeretnétek még gyereket, főleg, ha ti magatok is azok vagytok még...


Legközelebb pedig védekezzetek, ha felnőtteset akartok játszani! A barátnőd meg minél előbb keressen fel egy nőgyógyászt!

2017. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
Simán. Ikrek lesznek.
2017. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Van esely
2017. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet rohogni, meg gunyolodni is, de nem tudom velem van-e csak ilyen, de neha, ha csak otthon kicsapom, es nem olyan sokaig csinalom , akkor elelvezek, es utana meg jon egy keves belole, utana elrakom, es egy 5-10 perc mulva meg jon valami valadek, ami szintelen kb. Ez mi lehet?
2017. jan. 26. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Istenem a hülyék ,miért szexelnek??! Annyi eszetek sincs ,mint egy marék lepkének!!! Előváladékról hallottál már,te nagyon okos???

Biológia órán hol voltál??! Ezt a hülyét

2017. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
94%

Igen, előváladék.

Utána is jön, sikosításra szolgál talán azért érezted hogy..több van benne(?)

Eleve nem tartalmaz spermát, de előfordul, főleg ejakulálás után. :D

Ha szeretnétek elkerülni hogy bármi baj legyen, ajánlom a legbiztosabb megoldást.


Élvezés után is marad bennt sperma azt tudtad? Elég kockázatosan szexelsz te... Neked a traktor gumit ajánlom, és élvezés után nyújtófát használd.

2017. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát baj nem lehet,csak gyerek!

Egyébként meg,egyetértek az #5-ös számú válaszolóval!:D

2017. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mensi utáni második napon sikerült teherbe esnem. :)

Igaz, mi lh-tesztet használtunk egy ideje, hogy megnézzük, mikor van peteérésem, és a doki is követte uh-val. Szóval igen, biztosan a mensi utáni napokban sikerült, az aktus pedig két nappal utána volt.


Most épp nem hagy aludni, annyira ficánkol a pocakban.

Üdv


33 hkm

2017. jan. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tehát védekezés nélkül keféltetek! És neked még kérdés,hogy lehet-e terhes a nőd??

Kb.itt meg is van válaszolva, múndegy mikor vágtad be neki,és mindegy milyen pózban.

2017. jan. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
No mi lett?
2017. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!