Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík vagy tényleg ott van?

Szellemcsík vagy tényleg ott van?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 27. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
valami látszódik,ha te élőben rózsaszínesynek látod akkor esélyesebb a pozitiv teszt :)
2017. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem ez x-epil, mostanában erősen száradási csíkosak. Próbálj egy másik fajtát is. Drukkolok!
2017. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, x-epil. Délután csináltam, időn belül megjelent és hétfőre nem várnám.
2017. jan. 27. 22:54
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Ez jol lathato pozitiv teszt!

Gratulalok!

Ajanlunk majd szep neveket!

2017. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha van ott vmilyen színű csík, akkor tuti pozitív!!!!!

Az első babámnál nekem is ilyen volt!

GRATULÁLOK!

2017. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pozi! :) de mindenkepp ismèteld meg 2nap múlva
2017. jan. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Valami látszik... A kép alapján nem lehet megítélni a színét. Ha élőben rózsaszín, az biztató!
2017. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én teszteltem 2 x is x epillel most és nem lett rajta semmilyen 2.csík ugyhogy drukkolok :)
2017. jan. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
4es!!! Kb az 5ik kérdésnél látom ugyanazt a kommrnted,nem unalmas az ajánljunk majd szép neveket szöveg???? Kizártnak tartom hogy minden pozi vagy nega kérdéshez valaki más pontosan ugyanazt írja amit te!! Kérdező,szerintem az szellem csík,nem látok színét,szürke.De persze kép alapján tűnik annak,ha élőben rózsaszín akkor szívből gratulálok!!! De az is biztos hogy egyre több rosszat hallani erről a tesztről :( barátnőm 2hete csinált 2-t,egyértemű negatív lett,semmi nem volt rajta.Én pár hónapja szintén kettőt mindkettő szellemcsíkos lett....
2017. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez bizony baba lesz :)


Száradási csíkról kb 15 perc után beszélünk... addig még kézzelfoghatóan is nedves a teszt...

Amennyiben 5 percen belül ott volt az bizony pozi és x-epilnél ez szépnek számít :)


Jó egészséget!


13hkm

2017. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!