Megtortenhet a baj?!

Figyelt kérdés
Penteken este bulizni voltam es rendesen bekarmoltam, de emlekszem mindenre. Hajnalban nem hazafele vettem az iranyt hanem a baratnomhoz mert megkivantuk egymast is spontan hajnalban. Lementem hozza es kb 45 percig nyomtuk, ugye az alkohol miatt sokaig birtam, elosszor guni nelkul csibaltuk par percig de aztan feltettem. Mikor elmentem aztmondta benne menjek el. De mikor kivettem es levettem lattam a gumin egy 40mm-es lyukat ami kiszakadhatott, es nem tudjuk hogy mi van mert a sliccem televolt spermaval de gumi kivul belul tok szaraz volt es a sliccem volt tiszta spermas. Sajnos nem vettem eszre aazt a pici lyukat vagyis nem ereztem.. Szombat hajnalban voltunk egyutt es neki csutortokon mult el a menzesze, ami elotte valo heten vasarnap kezdodott. Es aggodunk egy picit hogy ebbol nagy problema lehet? Felelotlenek voltunk nem kell a fejunkhoz vagni, de hasznaltunk gumit.. Kerlek segitsetek hogy mit csinaljunk

2017. jan. 28. 13:34
1 2
 1/14 anonim válasza:

Kérdés, hogy mennyire hosszúak, és mennyire stabilak a ciklusai. Mert elvileg ez még nem lóg bele a termékeny napokba, de ugye a szórás miatt nem kizárt a dolog...

Ha biztosra akartok menni, akkor szerintem 72 órás tabletta, de minél előbb.

2017. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Esemeny utani tabi AZONNAL!!!!!!
2017. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Altalaban ilyen 4-5 napok szoktan neki lenni
2017. jan. 28. 13:45
 4/14 anonim válasza:
Eseményutánit váltsatok ki.
2017. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hány napig menstruál. Az számít, menyire pontos a cilusa. De terhességre mindig van esély. A 40 mm pedig nek "pici lyuk", hanem 4 cm.

Én nem kockáztatnék, kell a 72 órás tabi minél előbb, mert minél előbb veszik be, annál hatékonyabb.

2017. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is esemény utáni tabletta kellene, mert hiába feltételezzük, meg nagykönyv szerint nem most vannak a termékeny napjai, igazából egy nő a ciklusa bármelyik napján teherbe tud esni.
2017. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elég lehetetlennek tűnik hogy szex után az óvszer tök száraz... Na mindegy, egyébként 4 centi marha nagy, a kisasszony húzzon esemény utániért inkább
2017. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Menjetek eseményutániért, nőgyógyászati ügyeleten simán felírják. Az ára kicsit borsos de jelentősen olcsóbb mint felnevelni egy gyereket.
2017. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Baj nem lesz, max teherbe esik. De gondolom, ha nem védekeztetek akár csak egy percig is, az azért van mert babát szeretnétek.
2017. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elnezest el irtan nem 4 centit akartam irni, olyan fel centis lyuk volt rajta nem 4 centis!
2017. jan. 28. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!