Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi helyett hasmenés? Ez...

Mensi helyett hasmenés? Ez most mi?

Figyelt kérdés
Ma kéne megjönni, görcsölgetek de inkább hasmenésem van... Tegnap szúrt a mellem de csak fél napig tartott. Még annyi, hogy alapból 55 kiló vagyok. Mielőtt megjön, közben 57. Most meg 53... eszek iszok rendesen.. ma kezdődött.. fogamzásgátló 7 napos szünet 4.napján vagyok.
2017. jan. 29. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk az, hogy ma nem jött meg még, az nem azt jelenti, hogy nem is fog. Sőt, fog. gátló mellett is előfordulhat, hogy a szokásos nap helyett pár nappal később jelentkezik a megvonásos vérzés.

Az sem kizárt, hogy terhes vagy, ha élsz nemi életet, csinálj tesztet, ha nem jön meg.

Illetve a hasmenést okozhatja vírus is, amiből meg rendesen van mostanság már gyakorlatilag az egész országban. És ez nem jelenti azt, hogy hasmenés van vérzés helyett, mert ha megjön a vérzésed, attól nem biztos, ha vírus okozza a hasmenést, hogy a hasmenés a vérzés helyett van, hanem majd lesz együtt a kettő.

2017. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sose reggel jön meg a menzeszem és már reggel a hasmenés jelzi, hogy a nap folyamán várhatom is a menzit. Jelenleg a második babámat várom, mindkét ciklusban pont, hogy elmaradt a hasmenés nemvárt napján. Elvileg van akinek terhességet jelentett, de egyelőre délelőtt van még csak, szóval simán megjöhet.
2017. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. A hasmenés nem terhességi tünet.

2. Ha normálisan szedted a tabit, kizárt, hogy terhes legyél.

3. A hasmenés miatt vagy 53 kiló.

Nem kell pánikolni.

2017. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!