Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy összejött a baba? Ha 01.18 és 01.19-én volt pozitív az LH tesztem, de csak 18. -án és 21. -én tudtunk a férjemmel együtt lenni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3-4 napban elkezdtek fájni a melleim, bal oldalt szurkált a hasam és folyamatosan fel voltam puffadva, de mára ezek elmúltak, a puffadás már csak étkezés után jön elő. Csináltam ma reggel egy tesztet, de negatív lett, gondolom még korai volt..
2017. jan. 29. 19:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
18-án mèg időben voltatok. Ket naponta valo egyuttlètet szoktak ajanlani, szoval pont jo a 18, ha azt vesszük! Mert ezekszerint 20-án volt ovulációd! Az akkor 1,5-2nap! Addig elèlnek az egeszseges spermiumok, ha jo a kornyezet is! Drukkolok. Nekem 23-an volt ovum!:) febr 6-7re nem várom! :)
2017. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a teszt NAGYON KORAI VOLT!! Mèg menzesz elott 2-3 nappal is korai sokaknak csak nemvart napján mutatja ki.

Egy het alatt epphogy beagyazodott (7.naptol , amikor beágyazòdik, akkor kezd termelődni a hCg hormon) mikorra nem várod? :)

2017. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, első drukkolok Neked Én is :) Neked van bármilyen "tüneted"? Nekem a puffadás nagyon gyanús, mert én soha nem puffadtam és nem is volt soha semmi tünetem mielőtt megjött, de ezt nem tudom hova tenni.

Feb 3- ra nem várom..

2017. jan. 29. 21:08
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Az ovuláció az lh teszt első negatív napján van. Azaz valószínűleg pont jókor voltatok együtt.

Tesztnek szerintem legkorábban a nemvárt előtt 2 nappal annak értelme, de csak ha bírod a kudarcot, mert simán lehet még negatív akkor is, ha összejött a baba.

Drukkolok

2017. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
1# es 2#vagyok. Semmi jel nincs. Nemis nagyon figyelem lekötöm magam. Ma nagyon szurt 2× a bal petefeszkem, az feltunt. Meg h nem dupla akkora a mellem es nem erzekeny. Maskor ovutol menzeszig ketszer nagyobb es erzekeny! Most majdhogynem kisebb mint maskor. Eleg beteg vagyok. Ez a honap nem tul sanszos elis elngedtem kicsit a dolgot. Miota probalkoztok?mi oktober ota! :)
2017. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nekünk igazából ez az első "éles" próbálkozásunk. November óta nem védekezünk, és úgy voltunk vele, hogy ha sikerül akkor örülünk. Mivel nem rendszeres a ciklusom, ezért most Januártól kezdtem el LH tesztet használni.
2017. jan. 29. 22:06
 7/35 anonim ***** válasza:
Ha annyira rendszertelen, akkor gond lehet valahol, es akadályozhatja a teherbeesèst. Elmennek a helyedben dokihoz h beallitsa a menzeszed. Egyebkent nekem sem volt rendszeres. Aztan inofolic helyrehozta 2-3 honap alatt. Napi egy Tasakkal ittam. Ugy ket adag eleg volt 4honapig. Es mire elfogyott jott a baba! Segiti a peteerest is! Draga de megèri
2017. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Voltam már vele dokinál, de azt mondta, hogy nem olyan mértékű, hogy kezelni kelljen, de köszönöm :)
2017. jan. 30. 16:10
 9/35 A kérdező kommentje:
Ma reggel óta szörnyű hányingerem van, mintha gombóc lenne a torkomban és hasmenésem is volt, de a puffadás változatlan.. volt már valakinek ilyen? A 10.dpo-n még korai lenne terhes tünetnek?
2017. jan. 30. 16:12
 10/35 anonim ***** válasza:
A tunetek valtozóak, h mikor jelentkeznek, de 10dpon eleg eselytelen, akkor meg a teszt sem mutat semmit általában (ritka) a tunetekhez hCg kell.:)
2017. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!