Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beteg vagyok vagy tényleg...

Beteg vagyok vagy tényleg ilyen a hőm?

Figyelt kérdés
Hőmérőzök hónapok óta. Most betegnek, náthásnak érzem magam, de napközben nem vagyok lázas. A hőm szerint 14-15.napon szokott lenni pém. De most a ciklusom 6.napján esett le a hőm 36.3ra . az alap hőm 36.7. Szóval 6.napon leesett és azóta így alakul:másnap 36.4,utána 36.8,36.9,37.0,36.8,és ma reggel 37.3.Azért nem tudom mi lehet, mert ha a nátha miatt lenne akkor napközben és este is hőemelkedésem lenne. De nincs, csak az ébredési hőm magasabb mint szokott. Találkoztatok már hasonlóval?

2017. jan. 29. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 37.1ig ment fel, 3 napra... Aztán beállt 3 7-re. Kissé meg voltam fázva.

Annyit tudsz tenni h méret tovább...

2017. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6.napon még nem lehet peteérés hiszen egy napja múlhatott el a mensi vagy még tart. Még csak most fog elindulni minden hormon, hogy megérjen a pete. Ez most a megfázás tünete. Ettől még lehet majd peteérésed, csak nem lesz egyértelmű a magas hő miatt. Javaslom az ovulációs teszt használatát :)


14hkm

2017. jan. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a babám a 7 ciklusnapon fogant. A későbbi uh-k is megerősítették.

Szóval, létezik nagyon korai, és nagyon késői (25 nap utani) peteérés is. Erre is számos példát olvashatsz akár is a gyk-n is.

35 hkm

2017. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) elvileg ma lenne normális számítás szerint a pém. A menzeszem 2-3 napig szokott tartani. És tudom, hogy ez sokaknak ez furcsa, de pl. a kisfiammal a nászúton lettem terhes, az orvos szerint. Ami furcsa, hogy éppen akkor volt elmúlóban a menzeszem. Oké tudom, menzesz alatt sex az tabu téma, na de a nászút meg a nagy hév :)
2017. jan. 30. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!