Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet? Lehet esély meg...

Mitol lehet? Lehet esély meg a terhességre?

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna megjonnie ehelyett penteken barnas ver jott szombatra viszont megjott aztan vasarnapra elmult hetfon megint megjott aztan most estere megint elmult..(hozzateszem azelott sosem.volt ilyen ,mindig vagy aznap jott meg vagy par napot kesett) a parommal 5honapja tervezzuk a kisbabat es azt gondoltuk hogy most talan osszejott ..voltak tunetek is ..de ma csinaltam tesztet es negativ lett.valaki volt mar ilyen helyzetbe? Mielobbi valaszokat szeretnek surgos..koszonom
2017. jan. 30. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, ez menstruáció. Néha előfordul, hogy nem úgy jön meg, mint általánban.
2017. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-nek igazat adok. Negativ teszt, verzes.
2017. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez menstruáció. Nem vagy szerintem terhes.
2017. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az elözö kommentelöknek.

Nem mindig ugyanúgy jön meg.

Nem vagy terhes, ez egy ilyen ciklus volt.

2017. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azert furcsaltam mert azelott soha nem volt ilyen..csak miota rajta vagyunk a baba projekten.

Koszonom a valaszokat

2017. jan. 30. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki "projektbe kezd" annyi mindenre odafigyel amire addig nem higy az csak na. Mikor kezdtunk anno probalkozni (4.honapban sikerult) minden ciklusban eszleltem valamit ami addig meg nem volt..
2017. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igaz!
2017. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehetseges sajnos:(
2017. jan. 30. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!