Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a görbéről? Tényleg akkor volt ovu ahova húzta?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve mérem a hőmet 28-34 naposak a ciklusaim.Nem értem miért lett ilyen cakkos a "második" fele?

Elkezdtem intenzívebben sportolni,fogytam is 3-4 kilót ez lehet az oka?Eddig azt hittem hogy most a sport miatt kimaradt a pé de volt ovu fájásom 26-27-én és tojásfehérje nyákom is.Lehet csak most volt az ovum 29-én?

[link]

Előre is köszönöm a hozzászólásokat.



2017. jan. 30. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy a 21 vagy a 26. napon volt lehetett ovu. Ahova behúzta ott még tuti nem, vagyis lehet hogy volt csak egyértelmű, hogy nem repedt meg a tüsző :S Pont a végén nem mértél sajnos minden nap. De egy kulcs szabály! Akkor történik meg, ha 6 nap értékenek legmagasabb napjához képest feljebb megy. pl: 36,4-5-4-6-3-4 = akkor 6 fok volt legnagyobb és, ha másnap felmegy 36,7-re akkor van ovu és ha fent is marad 3 napig akkro megrepedt a tüsző. De 5 napon belül fel kell mennie... van, hogy 2. napon visszaesik, de újra felmegy az is jó.


Huh remélem érthető voltam :D


Ovuteszteltél is, szerintem ebből egyértelmű, hogy mostanában repedhetett. Azt tudni kell, hogy maximum 12 óráig lehet pozitív egy ovu teszt, tehát 3 napot fölös bejelölni, az egyik nap tuti nem volt olyan erős :) Bár sokszor megtéveszti az ember szemét.


Sok sikert!


14hkm

2017. jan. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!fuh köszi a kimerítő választ!:) sajnos lázas beteg voltam pont ott abban a pár napban :/ azért nem mértem.Szeritnem vasárnap repedhetett meg a 31.cn-on előtte volt tojásfehérje nyák,ovufájás,felmetn 36,8-ra második nap visszaesett amit te is említettél és ma megint 36,8

Az ovutesztek közül is összehasonlítva a 31.ciklusnapi a legerősebb,azóta se sokat halványult.Mégegyszer köszi!Gratulálok Neked és Boldog babavárást! :)

2017. jan. 31. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!