Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés?

Beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Elvileg egy hét múlva fogok "beteg" lenni, de már nagyon szeretnénk férjemmel kisbabát. Másfél hete szurkál a hasam, a "mintha megakarna jönni" érzésem van. Többször megszédülök napközben, ami eddig szokatlan volt. Másik szokatlan tünetem: a folyásom megváltozott, eléggé kellemetlen, erőteljes szaga van, már zavaró, betéten kívül is érzem magamon. Illetve rózsaszínes barna színű. Viszketés, égő érzés más egyéb tünetem nincs. Lehet a beágyazódás miatt változott meg a szaga és a színe? Elvileg mostanában történhet a beágyazódás.Köszönöm előre is!
2017. jan. 30. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! En azt gondolom hogy a folyas milyensége valamint szaga , amit leírtál inkább gyulladásra , fertőzésre utal ! Terhesség alatt ugyan megváltozik a hüvelyi folyas ... De ez mindaddig normális amig nem kellemetlen,bűzös szagú !

Persze lehet hogy tévedek ... Ettől meg lehet beagyazodas is ... Viszont a szédülést en korainak találom ... Bar nem vagyunk egyformák ... Nalam 10 hetesen volt hogy megszedultem 1-2szer ! Korábban nem !

A folyosom pedig test ápoló szeru volt terhességem alatt ! De nem volt szagos egyáltalán !

2017. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!