Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy 9 hetesen...

Létezik olyan, hogy 9 hetesen nincs semmi tünet vagy semmi esély arra, hogy terhes vagyok? Erős magzat károsító gyógyszert szedek! Ennek esetleg lehet ehhez köze vagy ne is aggodjak, hogy terhes vagyok? Kérlek írjatok minél többen :c

Figyelt kérdés
9 hete volt, hogy először nem védekeztünk és ez miatt még mindig pánikba vagyok kicsit esve. Igaz, hogy semmi tünetem nincs, de az miatt aggódom, hogy ez azért van, mert gyógyszert szedek, ami súlyosan magzat károsító. 3x is megjött, először az aktus után pár nappal, rendesen, úgy ahogy szokott. A többi két menzesznél mintha kicsit kevesebb lett volna, mint általában. Tesztelni utoljára csak az 5.-ik héten teszteltem, negatív lett szerencsémre. Elvileg már akkor is kimutatja, de olvastam már, hogy van akinek csak a 8.-ik héten mutatta ki. Az lenne a kérdésem, hogy ezek alapján még lehrtek-e terhes vagy sem? (belém élvezett 1x ) Kérlek írjatok minél többen, mert még mindig aggódom, ugyanis ekkor vesztettem el a szüzességem. Tudom, hogy iszonyatosan felelőtlen dologba mentem bele, de már megtörtént és sajnos nem csinálhatom vissza. Ez egyáltalán nem vall rám, nehogy azt higgyétek, azóta kerülöm is az ilyen fiúkat és nem is élek nemi életet. Légyszíves írjatok! :c
2017. jan. 31. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjön és negatív a teszt akkor nem vagy terhes. Egyébként nem értem ha így kétségbe vagy esve az elmúlt 1 hónapban miért nem teszteltél újra.
2017. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj, azt elfelejtettem írni, hogy én nem szeretnék magzatnak (ami nagyon-nagyon remélem, hogy nincs bennem) semmi kárt okozni, nekem ezt a gyógyszert kötelező szednem, ez pedig egy mellékhatásom, nem tudok ez ellen már semmit sem csinálni, mert már hónapok óta le kellett volna, hogy álljak a gyógyszerrel, hogy ne legyen baj, de akkor még nem tudtam, hogy mi lesz a jövőben és ez pedig eszembe sem jutott, mert tényleg nem vagyok ilyen >< . Kérlek,hogy most ne ítéljetek el, eszem ágában nincs direkt ilyet tenni egy magzattal.
2017. jan. 31. 19:20
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért nem teszteltem, mert nyugtatni próbáltam magam, ami be is jött, csak most rámjött egy pánikroham >< de nagyon köszönöm a válaszodat és, hogy megnyugtattalál!
2017. jan. 31. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül csinálj még egy tesztet, mert a 12. hétig lehet elvetetni, ha gond van. (Igaz, ha beteg, később is, de sokkal több a szövődmény, és neked is sokkal rosszabb.)

De szerintem se vagy terhes.

2017. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Védekezni kell!!!

3x menstruáltál azóta tehát az esély h terhes vagy kb 0.

Ha 9 hete volt az aktus akkor már 11 hetes lennél.

2017. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a ti válaszotokat is! Kezdek megnyugodni, de teljesen szerintem akkor fogok, ha teszteltem. Holnap szerintem veszek még egyet és majd mindenképp megírom, hogy mi lett, nagyon remélem, hogy negatív lesz c: de amúgy azért már az 5.ik héten is ki kellett volna, higy mutassa, nem?
2017. jan. 31. 21:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy terhes vagy!

Negatív teszted van + többször is menstruáltál.

Ne idegeskedj. A tesztet még csináld meg, az is negatív lesz. Aztán lépj ezen túl, de a tanulság az legyen, hogy nincs védekezés nélküli szex. Főleg, ha ilyen erős gyógyszert kell szedned, bár gondolom, egyébként sem jönne még jól egy baba.

2017. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, megcsinálom és nagyon-nagyon köszönöm a te válaszodat is! :D minél előbb fogok tesztelni, hogy teljesen és véglegesen lenyugodhassak. Mindannyitoknak köszönöm, hogy írtatok nekem, mert ez jól jön most, nagyon sokat segitettetek.
2017. febr. 1. 14:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsit késve írok, de szerencsére nem vagyok terhes ^^ :D
2017. márc. 5. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!