Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok valamit rajta?

Láttok valamit rajta?

Figyelt kérdés

Tegnapra vártam a mensimet,de nem jött meg.Ma reggel csináltam egy hcg tesztet és egy lh-t is.A hcg-n láttok valamit?


[link]


2017. febr. 1. 12:02
 1/7 Pockooo válasza:
Szia ha arra gondolsz lehetsz e terhes a tesztek alapjan, szerintem nem. Nem látok a hcg teszten semmit, az LH meg negativ, azaz ha teherbe estél volna, az LH pozitiv lenne. De igy a 2 teszt alapján nem vagy az szerintem.
2017. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom, de nem.
2017. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 csíkot
2017. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mintha lenne valami, de lehet csak a csík helye. Drukkolok.
2017. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ha esetleg nem jön meg 2 nap múlva akkor újra tesztelek.
2017. febr. 1. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél lesz pozitív az LH teszt terhesen, de akinek pozitív az biztos, hogy terhes vagy elindult valami.


Így igazából akkor van értelme, ha tényleg pozi az LH.


A tied sajnos negatív, de ettől még lehetsz babás. HCG teszten semmit nem látni, két nap múlva próbáld újra :)



Nekem nem várt előtt 3 nappal napközben is meg reggel is erős pozitív LH tesztjeim voltak, de ekkor már a hcg is pozi volt csak halványan.


Drukkolok!


14hkm

2017. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!