Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem?

Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek több éve.

Utolsó megvonásos vérzésem rendben volt. Rá egy héttel volt szexuális kapcsolatom. Ez konkrétan 26 napja volt.

A gyógyszer 3. hetében elkezdtem barnázni elég erősen, és ez abba sem maradt. Megvonásos vérzésem sem volt a szokott, csak barnázás jelentkezett. Elkezdtem azóta az új levelet, már a 3. szemet veszem be ma. Csináltam egy tesztet(igaz nem reggel:

[link]


Mit gondoltok? Kizárhatom a terhességet ezek alapján? Már mutatnia kellene nem?

Azt leszögezem hogy gyengítő hatású gyógyszereket szedtem, és nagyon sok stressz ért. (De ekkor már és azóta sem volt szexuális együttlétem)



2017. febr. 2. 11:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Arra gyanakszom, hogy a stressz, altatók, étkezészavar kavartak be a fogamzásgátló hatásába, és ez okozta a barnázást. Legalábbis "ebben bízom". Plusz a napokban lesz nyelvvizsgám, amiatt is ideges vagyok.

Meg abban, hogy már kimutatná, de majd tesztelek még.

2017. febr. 2. 12:02
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet h mar nem jo a gyogyszer nekemis valtanom kellett tipust 2ev utàn
2017. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Látom mire gondolsz.Nekem is hasonló én se tudom eldönteni az enyémet.Lehet nem kéne x-epil tesztet venni,mert aki szeretné az odalátja,aki meg nem frászt kap attól az "árnyéktól".Legjobbakat!
2017. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Küldesz képet a tiédről?
2017. febr. 2. 14:13
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!persze:

[link]

Itt a kérdés is,vegyes véleményekkel

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2017. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nehéz eldönteni azt kell mondjam.. talán kicsit később majd biztosabbat mutatnak.
2017. febr. 2. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!