Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek ilyen...

Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Másik kérdésem a leírásban?

Figyelt kérdés

A mensimnek 30-án kellett volna megjönnie, de helyette csak barnáztam 3 napig, ma meg mintha megjött volna, csak kevesebb a mennyisége és világosabb. Volt már valakinek ilyen tapasztalata a menstruációs ciklusa során? Másik kérdésem pedig az lenne, hogy attól, ha van ez gyengébb mensi jellegűm holnap reggel is, attól még megcsinálhatom a tesztet, vagy várnom kellene vele míg elmúlik?

Ha valakinek volt ilyen tapasztalata, mi okozta? Persze orvoshoz is el fogok menni, de nagyon kétségbe vagyok esve, hogy mitől lehet.

Egyébként fogamzásgátlót nem szedtem soha és nem is szedek most sem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 2. 15:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem, hogy nem mindig görcsölök, tegnapelőtt és ma görcsöltem kicsit.
2017. febr. 2. 15:47
 2/2 anonim ***** válasza:
tesztelj reggel akkor magasabb a hcg :) és ha babás vagy minnél előbb menj orvoshoz ha továbbra is barnázol mert nehogy baj legyen
2017. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!