Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitivat teszteltem, elso...

Pozitivat teszteltem, elso terhessegem lenne? Segitseg?

Figyelt kérdés
Normalis hogy barnaztam mikor megkelet jonnie? Es a melleim az mar nem nagyon fajnak? irjatok legyszives ki mit erzett ,,, mensi alapjan 4 hetes vagyok

2017. febr. 4. 10:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez lehet a beágyazódási vérzés. Én nem éreztem semmi különöset a nemvárt napján, a környezetem szerint elviselhetetlen voltam.
2017. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Az orvos mindig azt mondta nekem, barnazas vagy verzes eseten azonnal orvos. Nem biztos, hogy baj van, de nem normalis tunetek ezek, barnazasra altalaban progeszteron potlast kell hogy kapj hogy megelozzek a vetelest! Menj el ugyeletre most, ne vard meg hogy verzesse alakuljon.
2017. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha csak minimalis volt es nem elenk piros ver es mar elmult akkor nincs gond!
2017. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
mar kezd elmulni , nem ver volt !! hetfon elmennek orvoshoz ... kicsit felek , mert hormonalis problemaim voltak . ha megszunik a mell fajas akkor elveteltem ?
2017. febr. 4. 11:00
 5/23 anonim ***** válasza:
De hany napig tartott ez a barnazas? A mellfeszules megszunese nem jo jel.
2017. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
mar 2 hete lattam , es minden nap majdnem.. es tegnapra nem vartam es ma teszteltem ... meg faj a mellem de nem ugy ahogy ezelott
2017. febr. 4. 11:10
 7/23 anonim ***** válasza:

Inkabb menj feleslegesen, mint fejedet homokba dugva varj otthon hogy mi lesz. Barnazassal kezdodott a vetelesem. Kis barna folt a wc papiron de ugy voltam vele ha elmulik akkor nincs baj. Elmult kb. 8 orara, amikoris ujabb barna folt. Este volt, felhivtam a dokimat, mondta hogy masnap delelott rendel menjek be es megnez. Ejszaka felebredtem pisilni, mar ver volt a papiron.

Menj be szepen.

2017. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hat ha mar ket hete akkor lehet hogy gyogyszer kene hogy megmaradjon a baba.
2017. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nem ertem. Ovutol barnazol minden nap, es most teszteltel pozitivat?
2017. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
igen , utolso , 9 es !
2017. febr. 4. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!