Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély még babára?

Van esély még babára?

Figyelt kérdés

A ciklusom elég rendszertelen, de azért bízom benne, hátha.

Szóval, 5 napja kellett volna megjönnie, de semmi.

Az első kimaradt nap után csináltam egy tesztet, ami negatív lett.

Ciklus.hu szerint 2 napja kellett volna megjönnie, a telefonomon levő menstruációs naptár szerint 5 napja, nyilván ugyanazokkal az adatokkal.

Elég gyakran van cisztám is, de azt eddig mindig megéreztem.

Egy hete sűrű, krémes folyásom volt (mensi előtt inkább vizes szokott lenni) , nem várt napja óta vizes, néha krémes.

Szerintetek egyszerűen csak késik, vagy még lehet baba?

Nőgyógyászom sajnos csak 2 hét múlva tud fogadni.



2017. febr. 5. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy erre a kerdesre a valasz az, hogy 50% - vagy baba vagy nem?

Koltoi kerdes de miert hiszik a nok hogy interneten keresztul a mehukbe lat barki? En is no vagyok, eszembe nem jutott feltenni egy ilyen butus kerdest. Bantas nelkul.......akarmennyit keshet a menzeszed szoval amig meg nem jon vagy a teszt nem valik pozitivva csak tippelgetni lehet, annak mi ertelme van? Mert a teszt is sokaknal csak kesobb lesz pozi, akar egy het kesesnel.

2017. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A későbbi pozis részt jó volt olvasni.

A többire meg csak ennyi; jogos.

Reménykedem is, a gyakori ciszták miatt kétségbe is vagyok esve.

Szerintem a nők 80%-a, akik felteszik az ilyen "butus" kérdéseket, valahol mélyen belül csak biztatásra, megerősítésre várnak.

De persze nyilván, senki nem lát bele a másikba.:)

2017. febr. 5. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj újra tesztet, az előző nagyon korai volt.
2017. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!