Mikorra ne várjam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28 naposak a ciklusaim. A hőgörbém szerint viszont most a 8.napon volt az ovulációm. Egyébként a 14.napon szokott lenni. Mindíg szépen kivehető a hőmérőzés alapján. A kérdésem az lenne, hogy ha most 7 nappal előbb volt ovum akkor a menzeszem is annyival előbbre várjam? Vagy rendes ciklust számoljak?

2017. febr. 5. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nalam volt mar ovu 14. , 17,18,19 ciklusnapon, es kivetel nelkul pontosan 31.napra jött meg mindig! De ez szerintem egyeni is, mert atlagnak pont 14nap van ovu es megjövő menzesz közt! Na nekem ilyen sosem volt, vagy 15-16 napos lutealis fazisom volt, vagy 12
2017. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendes ciklust számolj, ha a nemvártat várod. Ne izgulj rá előre.
2017. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor most elvileg az ovuhoz számoljak 14 napot és akkorra,, ne várjam "?
2017. febr. 5. 16:42
 4/7 A kérdező kommentje:
2017. febr. 5. 17:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a hőgörbém... Szerintetek is a 8. Nap az ovum? És szerintetek miért rakja ilyen magasra az alaphőm?
2017. febr. 5. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Én rendes ciklust varnam,max ha rövidebb volt,akkor ha tesztelsz és pozitiv,le fog ugrani a csik a tesztröl.Nekem igy volt!

7 nappal hamarabb volt ovum.Pedig nem jellemzö.

2017. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tesztelni csak akkor akarok ha már késik és esetleg van valami kis tünet :) csalódni nem szeretnék. De ha 8.an volt tényleg pém, pont aznap voltunk is együtt :) és még annyi, hogy amikor kellett volna lenni az ovunak tehát 7 nappal a berajzolt után aznap nagyon erős gircseim voltak.
2017. febr. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!