Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogy is van ez?

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Szóval, aki szoptat és nem menstruál az nem lehet terhes ugye?

Na és ha peteérés van, akár szoptat még az illető, akár már nem. Akkor vagy menstruál, vagy terhes.


Na de akkor most az hogy van, ha valaki szoptat még és nem is mentruál, de mégis teherbe esik?


Mert megkaptam, hogy velem biztos valami nem jó, meg lehet cisztám van.

Mert!! 11 hónapja szoptatok, és még nem jött meg. De elvileg lehetne már kistesó, mert még kb 3 hónappal ezelőtt mutogatta, hogy nézze ott a kistesó, ha hagyja. És egyébként parszor már próbalkoztunk, és nem lett pozi a teszt.

Na szóval elvileg van peteérésem, de még nem menstruálok és terhes sem vagyok. Szóval, hogy is van ez akkor??



2017. febr. 5. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Úgy,hogy nem jókor lőtt telibe a pasid.

Mivel nem menstruálsz,nem is tudod belőni kb.mikor lehet peteérés.

Jah és a szoptatás nem fogamzásgátlás! Ha nagyon gyereket akarsz,de még nem menstruálsz vegyél ovutesztet,akkor tudni fogo az jdőt,mikor kell kamatyolni!

2017. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Kezet foghatunk, pont én is hasonlót kérdeztem, 8 hónapos kisfiú anyukája vagyok. :)
2017. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Meg meg sem szuletett az egyik de mar halalra dramatital azert hogy szuljon egy masikat...a mai anyukak,es kedves kis anyukajeloltek nagyon sotetek manapsag,es gozuk sincs a gyereknevelesrol,hisz meg egy is sok nemelyeknek ,de mar masikat akarnak,atyagatya!

Szerintem nem is olyan nagy vaj ha nem esel teherbe,nem vesztesz vele semmit.ha meg vafsz egy ket evet.

Ennyi.

Nem ertem a magyar kis ember tarsaimat,ede nagyon elszaporodott az idiotasag,epp ezert nem elek mar Magyarorszagon!:)

2017. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na. Először is azt tisztázzuk, hogy még nem akarunk kistesót.

Csak az volt a kérdésem, hogy most ez így normális, hogy van peteérésem és még nem menstruálok... mert már megkaptam ezt, hogy biztos cisztám van.

Nem kell itt egyből lehotdani az embert h úr isten hova szaporodunk... na de mind egy. Az ember már lassan levegőt se vehet úgy, hogy meg ne szólják...

2017. febr. 7. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Jobb is, hogy nem elsz Magyarorszagon. Azt hiszed kint jobb Neked de ez csak jo nagy illuzio, majd rajossz. Buszke vagy magadra de meghalni ugyis hazajossz ez fix.
2017. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!