Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztet csinálni, ha...

Érdemes tesztet csinálni, ha a menzeszem 6 nap helyett 2 napig tartott és a hőm sem ment le már 18 napja? Vagy lemehet még a hőm?

Figyelt kérdés

36.7 az alaphőm és most 18 napja van fennt 37.2-n. Nem vagyok beteg pedig. Nem tudok linkelni mert csak írni szoktam a hőmet. Igazából lehet,hogy butaság,mert pl a mellem is fájt már menzesz előtt,de ahogy megjött,elmúlt a mellfájdalom. A bimbóm talán érzékenyebb,de ilyen volt már máskor is.

Illetve,most dietán vagyok és minden evés után rámtör a hányinger,bár az meg lehet a hirtelen szénhidrátcsökkentés miatt. Gyógyszert nem szedek. Ovu óta nem is voltunk együtt csak megszakítással(azt kívántuk,míg vki meg nem kérdezi h miért:)),tehát szerintem nem lehetne az sem,h menzesz előtt vhogy sikerült vna.


A hő miatt agyalok csak. Igazából 12 éve menstruálok,egyszer sem volt még ilyen 2 napos,bár lehet h tök normális.


A másik,h rendesen jött meg,ráadásul darabosan.


2017. febr. 8. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen, darabossn megjott nem vagy terhes.
2017. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen így gondolom én is. Az a fránya hő kavart be agyilag:)
2017. febr. 8. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy tesztet és megtudod, valószínűleg nem vagy terhes.
2017. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lányok!!!! Pozitiv a tesztem!!!!! 2 eros csikos. Nem birom feldolgozni. 13.dpo-n teljesen negativ volt. Nem sokara indulok orvoshoz! Nem tudom most oruljek v ne.. marmint a verzes pedig sehogysem jo.

Bocsi az ekezet nelkuli irasert csak sietek.

2017. febr. 9. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Wooow :) Latod, a Te biologiad megtrefalta a "szabalyokat" :) Siman pelda lehetnel a sok gyakorizo kerdezonek: barmit erzel, barki barmit mond, tesztelj mert az a biztos :)

Gratulalok, sok boldogsagot :)

1.

2017. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bar most gyorsan eszembe jutott hogy a darabos verzes miatt spuri a dokihoz mert lehet hogy csak egy darab mehnyalkahartya valt le, de lehet hogy rosszabb (a teszt meg esetleges veteles utan is napokig pozitiv).

Minden jot!

2017. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!