Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Egyetlen egyszer sem szeretkeztünk barátommal védekezés nélkül, még csak el sem ment bennem soha, minden megelőzést megtettünk.

Mégis most már 5. napja, hogy késik a mondhatni rendszeresre beállt menstruációm. Kezdek idegeskedni, néha már remegek.

Ha véletlenül az lennék, bár szinte lehetetlennek tartjuk, akkor szüleim, főleg apukám megölné a barátomat, aztán engem is szerintem.


Hogyan nyugtassam meg magam? :(


18/L



2017. febr. 13. 20:31
 1/8 Angyaltiara válasza:
100%
Ha nem élvezett soha beléd akkor nincs min idegeskedned. Főleg, hogy mindig védekeztetek is. Szóval tuti nincs semmi baj csak simán késik. Ez nálamnis előfordult az első szeretkezésnél. Nem feküdtünk ke csak simán tapiztuk egymást meg ilyenek és késett. Nincs mitől félned. :)
2017. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most kicsit megnyugodtam. :)
2017. febr. 13. 21:07
 3/8 anonim válasza:
100%
Hát ha kihúzta a sörétest mielött elment az semmit nem jelent mert már előtte is ugymond "csepeg" belőle egy kicsi és attól is terhes tudsz lenni de ha volt coton meg ilyenek akkor nem kell félni
2017. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
5 nap még semmi :) ha másfél 2 hetet késik akkor már aggódhatsz :) mi gumi nélkül szerelmeskedunk lassan 1 éve :D de szerencsére még nem történt semmi :) ha citromot eszel az visszafoghatja :d és ha görcsölsz . :D eggyik ismerösömnek egyszer 1 hónap ki is maradt . és semmi baja nem volt . viszont igy belegondolva engem is kinyirna baratnom apja ha tortenne ez az . karacsonyi ajandek egy babazokni lenne . fel is akasztana es el is foldelne :DD
2017. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi. :( Hát majd kiderül, bár most nyugodt vagyok egyenlőre.
2017. febr. 14. 14:37
 6/8 A kérdező kommentje:

Ma reggelre megjött. Most már teljesen megnyugodtam :D

Sosem késett még ennyit. Érdemes elmenni orvoshoz emiatt, vagy inkább felejtsem és éljem az életem?

2017. febr. 16. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Felesleges dokihoz menni. Ennyi késés normális, rengeteg minden befolyásolja a menstruációt. Egyébként elég sz@r lehet úgy szexelni, hogy megszakítjátok, amikor még gumit is használtok. Én nem tudnám így élvezni...

20N

2017. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, bennem van a félelem. Egyik korábbi osztálytársam így lett terhes ahogy mondtad, a barátja gumiban ment el. Mégis. :)


Most 19 évesen boldog anyuka, mert úgy gondolták mégis megtartják.

2017. febr. 19. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!