Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor honnan számoljam?

Most akkor honnan számoljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ciklusom lassan egy éve szépen beállt 27 napra! De egy ideje mensi elott pár nappal mar verezgetek! Főleg reggel, de van hogy napközben is(főleg pisilesnél)! Kérdésem,(mivel babát szeretnénk) szerintetek honnan számoljam a ciklusom?? Már a "vérezgetés"től vagy ha rendesen érzem, hogy megjön!??
2017. febr. 13. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor rendesen megjön.
2017. febr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszont terehesség ELŐTT érdemes hormonvizsgálatot kérni a vérezgetés miatt, mert progihiányra utal, annak meg korai vetélés lehet a vége.
2017. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Onnan számold , amikor rendesen megjön. Nekem is mindig volt ilyen barnázgatás. Volt hogy 6 nappal előtte. Többször is voltam hormonvizsgalaton, mindig rendben volt. A doki sem tudta megmondani mért van, de mivel a teherbeesésnél nem okozott gondot... nem foglalkoztam vele.
2017. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Onnan számold amikortol rendes vörös vérzésed van.
2017. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!