Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa nyomás az alhasamnál...

Furcsa nyomás az alhasamnál lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 napban furcsa nyomást érzek az alhasamnál.Nem kifejezetten fáj,de nagyon furcsa.Abban sem vagyok biztos,h a méhem miatt,mert vannak gyomor és bél próblémáim,de eddig ilyet nem éreztem.Tablettát szedek,de a múlt hónapban(okt.5.-én) a mensim 2.napján együtt voltam a párommal,de talán 5 percig és nem élvezett el.Szedem rendesen,bár ez 1 új tabletta.

Nem értem h mitől lehet.

Szerintetek terhesség?

Válaszoljatok!

Köszönöm!


2007. nov. 20. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tablettát szedsz nem sok esélyt látok terhességre.

Azt mondod gyomor-bél problémáid vannak akkor ki kéne magad vizsgáltatni nehogy valami komoly bajod legyen.

Az is lehet hogy pont az új tabletta az oka.

2007. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hiszem,hogy terhesség, a tünet nem arra utal.

A béldolgokat viszont jó lenne mielőbb helyre tenni (én 18 évesen kerültem kórházba ilyennel, másfél év volt, mire kikezeltek, de most jól vagyok. Később ebből nagyobb gondod lehet)

2007. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

terhesseget kizarom:gyogyszer+el se elvezett+nem ovulaltal

inkabb a bel es gyomor bantalmak vagy az uj gyogyszer.menj orvoshoz mielobb

2007. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!