Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom 48 órája belém élvezett,...

Párom 48 órája belém élvezett, most pedig reggel fehér folyásom volt. Lehet ebből terhesség?

Figyelt kérdés
Nők tapasztalatai erdekelnek elsosorban.

2017. febr. 16. 07:07
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha nem védekeztetek és rendszeresen éltek így nemi életet, akkor az esélyeid: 33%

Ha ez nem általános dolog, akkor is olyan 20-25-re tehető az arány, az ovulációd pontos ismerete nélkül. Ha ismert az ovulációd napja, akkor annak függvényében változnak az esélyek is.

Kb. 2 hét múlva egy terhességi teszt tudja megmondani a tutit. Én sajnos neten keresztül nem tudom megvizslatni a hormonjaid.

2017. febr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Utsó ciklusod első napja mikor volt?

Lehetsz terhes.

Nem derült ki a kérdésből h szeretnétek e babát vagy nem...de ha nem, akkor ha már beengedted gumi nélkül, meg még beléd is élvezett, be kellett volna menni ügyeletre eseményutániért. Mi lesz ha megfogant a baba?

2017. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan ... A képlet ennyire egyszerű: ha beléd élveznek, terhes lehetsz. Pont és ennyi!
2017. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Olyan nők tapasztalatai akikbe szintén a párod élvezett 48 órája?
2017. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan. Beléd élvezett. Aki nem védekezik elöbb vagy utóbb Teherbeesik. Ennyi. 23 L
2017. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó ciklusom első napja feb7 volt. 1 hétis tart a mensesem mindig:) es egyelore nem tervezunk babát
2017. febr. 16. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Naptár szerint még nem kéne ovud legyen...nekem sem kellett volna. Nem terveztük de úgy voltunk h nem baj ha becsúszik. És becsúszott. Ugyanúgy mint Nálad...menzesz utsó napján vagy utsó napja utani napon belém élvezett a párom. 24 hkm. Orvos szerint spontan peteérésem volt. Esélyes lehet Nálad is a terhesség. Be kellett volna venni azt az esemeny utánit.
2017. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 5 hetes vagyok és ovu elött két nappal voltunk eggyütt és sikerült. Valoszinu neked is most kezdodik a oeteeres ha kozben ki is tud szabadulni a petesejt kicsit korábban, ami nem kizárt, akár meg is foganhat.
2017. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!