Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltmár valakinek hasonló esete?

Voltmár valakinek hasonló esete?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lánnyal pár héttel ezelőtt, reggelig 3x sexeltünk, mind 3x használtunk gumit és abba is mentem el. Nem volt lyukas, nem volt vele gond. A lánynak azokban a napokban volt ovulációja. A mensinaptár szerint 4 napja késik neki, viszont a csajszinak mindíg pontosan jon a menzije. Azonben előtte mindíg egy héttel elkezd fajni neki a melle és most ez szombaton kezdődött el neki, tehát ha ezt nézzük, akkor hétvégén kellene neki megjönnie. Én arra gondolok, hogy zavar van a hormonháztartásában, terhesség jelei nem mutatkoznak nála, ezmelett rendszeresen vorosbort, forrófürdő és most fogja a menzesteát kipróbállni ami allítólag soknak bevált a rendszertelen ciklus szabájzására. Volt már valakinek hasonló esete ?
2017. febr. 16. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz, miért nem veszel neki egy tesztet?
2017. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg venni egy tesztet bonyolult?
2017. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a terv ha hétvégére sem jon meg a miki
2017. febr. 16. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pár héttel ezelőtt voltatok együtt és terhes, a terhességi tünetek csak később lennének, ilyen korán nem szokott. Ha hétvégén nem jön meg, vegyetek egy tesztet!
2017. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ellentmondásos, amit írsz. Azt írod: mindig pontos a menzesze, aztán meg rendszertelen ciklusról írsz, amit szabályozni kell. Egyszeri késés még nem jelent rendszertelen ciklust, ez bármikor, bárkinél előfordulhat.

(Nekem egyszer attól megváltozott az amúgy óramű-pontosságú ciklusom, hogy pár fokkal melegebb helyre mentem nyaralni.)


Azt meg, hogy terhes-e, egy teszttel könnyedén el lehet dönteni. Addig felesleges bármivel is próbálkozni.

2017. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül megjött a menzi, nincs baba
2017. febr. 19. 09:28




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!