Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo+antibiotikum...

Fogamzasgatlo+antibiotikum lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyen kerdes van es tisztaban vagyok ra hogy nagy ra az esely.

Az antibiotikum szedesenek 2.napjan szeretkeztunk a parommal es 2 nap kellett volna ahhoz hogy megjojjon. En is tudom hogy kellett volna kiegeszito vedekezest hasznalni de errol teljesen megfeledkeztunk a nagy hevben, emberek vagyunk elofordul es kerek mindenkit hogy ne ezzel foglalkozzon. A fo kerdes az lenne hogy az antibiotikum hatasara peteeres kovetkezhet be de ez konkretan a tuszorepedest jelentene vagy csak a peteeres folyamatanak az elkezdodeset?

Fiatal vagyok meg a terhesseghez ha baj lenne mindenkepp elvetetnem de szivesen megkimelnem magamat egy abortusztol...tegnap kellett volna megjonnie de van hogy 1-2 napot csuszik ez meg csak a 4. levelem



2017. febr. 20. 03:44
 1/8 A kérdező kommentje:
*tisztaban vagyok vele
2017. febr. 20. 03:45
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
És most mi a kérdésed?
2017. febr. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez most azt jelenti, hogy a szedési szünetben történt a dolog? Van rá esély, bár sztem kicsi. Máskor hevesség ide vagy oda, ésszel legyetek:-) Antibiotikumos kezelés, hasmenés mellett mindig plusz védekezés szükséges...
2017. febr. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevés olyan antibiotikum van, amint a fogamzásgátló tablettara. Ha ilyet ír fel az orvos, akkor a gyógyszerész eleve közli, hogy figyelned kell erre
2017. febr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik gyengití a tabit. A penicilinekre viszont vigyázni kell.
2017. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az antibiotikum neve amit szedtél?
2017. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az esély az megvan rá, barátnőm babája is így született. Olvasd el az antibiotikum tájékoztatóját, ha üti a tabi hatását, általában ráirják.
2017. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hala az egnek kedden megjott,habar 3 nap kesessel de megjott:)
2017. febr. 27. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!