Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta tartó határozott...

Napok óta tartó határozott pontban szúró érzés, reggelente mensis görcsök, este feszitő alhasi enyhe fájdalom. Még egy hét a mensiig jelenthet beágyazódást vagy mensit jelez?

Figyelt kérdés
Ha tapasztaltatok hasonlót kérlek irjatok tudom meg kellene várjam a mensi napját de néhány jó tanács jól fogna, nagyon rég próbálkozunk.
2008. okt. 11. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szioka!!találgatni lehet,amig megkéne jönnie,s ha rendszeres a mensid,akkor elég 2-3napot várnod,s vegyél tesztet!!!Ha már régóta probálkoztok,lehet benned egy olyan,hogy mindenféle 'elöjelet' annak tudsz be,hogy lehet terhes vagy,beleélned magad nemszabad,mert ha nem sikerült,az nagyon rosszul tud esni....probálj türelemmel várni,ennyit tudok tanácsolni,de ha nemszoktak iylesmi görcs-jellegü panaszaid lenni a mensi elött,akkor nagyon is lehet babó a dologban....ez nálam is így kezdett kiderülni,aztán kimaradt,s 2nap mulva csin 1tesztet,+,nemhittük el,majd másnap másikfajta teszt +,na akkor tudatosult,s akkor már elkezdődtek a melleim is feszülni.... s most 13hetes vok!
2008. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagzon szépen köszönöm hogy válaszoltál, gratulálok a babódhoz szerencsés vagy.Nem volt még hasonló éezésem és nem hiszem bebeszélném magamnak ugyanis ez volt az egyetlen hónap amikor nem is foglalkoztam ezzel a témával.Most hogy valami újat érzek eszembe jutott hátha mégis...Na de reménykedek azért. Boldog babavárást neked.
2008. okt. 11. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!az az egyszem válaszoló vagyok: nos,ha nem volt még hasonló éezésed s nem beszéled be magadnak,nemis foglalkoztál igazbol ezzel a témával,s most ezek az új érzések....háááát akkor hátha.......én szurkolok Neked hátha ezis segít :-)))

mikorra kellene megjönnie,vagy már késik?ha gondolod adok teszt tippet milyet vegyél,mert azok szentem jo kis tesztek.... régota próbálkoztok?? üdv.: M

2008. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia M. Hát rég próbálkozunk pontosan 1 év és 8 hónapja. Elképzelheted azóta miken megyek keresztül. A múlt hónapban kellett volna menjek petevezeték átjárhatósági vizsgálatra de nem mentem mert féltem és úgy döntöttem kipróbálok egy hónapot ugy hogy egye fene nem gondolok rá lesz ami lesz egy hónap nem oszt nem szoroz.Erre jöttek pé után a fennt leirt tünetek.Szóval ha a természet tréfálkozott velem akkor ez nem fair dolog. Köszi a segitséget és szivesen fogadom a tanácsaid, de tesztelni csak 2 hét késés után fogok mert annyit még soha nem késett és nem akarok szembesülni az egy vonallal.
2008. okt. 14. 20:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ahogy gondoltam ismét sikerült a természetnek bolondot csinálnia belőllem.Megjött.Ezzel le is mondhatok arról hogy valaha összejön :(
2008. okt. 18. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!