Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan zajlik egy ultrahang a...

Hogyan zajlik egy ultrahang a ciklus 2. napján?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok a kérdésért, de nem volt még ilyenben részem. Következő ciklusban kezdjük a lombikot, és a ciklus 2. napján elvileg megnéz a doki uh-val, viszont menstruáció alatt még sosem csináltak nekem uh-t, így nem tudom elképzelni, hogy hogyan zajlik a kivitelezés. A vetkőzőben távolítom el a tampont? Tényleg bocsi, de nekem ez egy kicsit még "idegen".
2017. febr. 22. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hasi UH lesz?

Biztos, hogy hüvelyi?

2017. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem pont ilyen nem volt, viszont a fiammal első trimeszterben vérzés miatt mentünk kórházba és ott ultrahangoztak. A vérzés olyan volt mint menstruáció 2-3 nap. Szóval...szerintem a vizsgálatra inkább betétet tegyél be és ne tampont. Nekem a vizsgálóágyon kellett levenni a bugyit. Hüvelyi UH volt, az arra húzott gumi nyilván totál véres lett, illetve az alattam levő jó nagy adag papírkendő is. Vizsgálat után kaptam papírkendőt, hogy meg tudjak törölközni, utána bugyi fel és keszen is voltam. Tudom, hogy kényelmetlen szitu, én is annak éreztem kicsit, de a doki velem nagyon rendes volt, mondta, hogy a külsőségekkel ne törődjek, "ilyen ez a popszakma". Sok sikert a lombikhoz! :-)
2017. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt szokták mondani, hogy a tampon bent maradhat. Én nem használok tampont, csak intimkelyhet, így reggel betét, és amint végeztem az ultrahanggal a mosdóban beteszem a kelyhet.


Maga az ultrahnag nem kellemes, legalábbis engem mindig frusztrált a vér. Ami nekem bejött, hogy véletlenül sem néztem a vizsgálófejre.


Ha van bármi kérdésed írj nyugodtan, mi most vagyunk túl a harmadik lombikon, ami sikeres lett végre.

2017. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :) Engem is feszélyez a saját vérem látványa, de majd igyekszem nem odalesni :) Meg gondolom úgyis mondják majd, hogy mit, hogyan kell, csak jó előre felkészülni az ilyesmire :)

Kedves harmadik, gratulálok Nektek :)

Első lombik lesz nekünk.

2017. febr. 22. 15:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az első kérdésre nem válaszoltam, nem mondták, hogy hasi, vagy hüvelyi lesz, de gyanítom, hogy hüvelyi. Aztán majd meglátjuk :)
2017. febr. 22. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyit csinálnak. A célja az, hogy meg tudják számolni hány őstüsződ (antrális tüsződ) van. Ezeket tudják stimulálni, hogy többes tüszőérést érjenek el.
2017. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Hogy maradhatna bent a tampon?!


Kérdező, hidd el, a doki látott már ennél rosszabbat is. Nem fogja zavarni, ez nála mindennapos.

2017. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy bent maradhat a tampon, és azt is, hogy én nem azt használok, de viszonylag sokszor végighallgattam az utasításokat, hogy tampon bent maradhat...
2017. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked hanyadikan volt a lombik beultetesed ?
2017. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!