Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha használtunk óvszert lehetek...

Ha használtunk óvszert lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap a párommal szeretkeztem, és használtunk óvszert is a teljes aktus alatt és belém élvezett természetesen a gumiba. A mensim után a 2. napon.

Kihúzva leellenoriztuk nem folyt vagy ilyesmi de szerintetek van így némi esély a terhességre? Viszont nincs olyan hogy félig vagy picit berakja csak gumival engedem.

Válaszotok előre is köszönöm.


2017. febr. 27. 22:00
 1/8 anonim válasza:
64%

Szia! Az esély meg van rá mindig, elég csekély ugyan, de meg van.

Nem létezik 100%-ig biztos védekezés.

De ne aggódj, nem lesz semmi baj :)

2017. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha így teherbe esnél, az kb egyenlő lenne a csodával

ne aggódj ;)

2017. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Azt az egyet aruld el - amellett hogy legalabb gumit hasznaltok -, hogy ha ennyire tokeletes sotetsegben vagy a nemi elettel, a fogamzassal, a szexszel kapcsolatban, minek csinalod? Hany eves vagy, 12?


A menses utani 2. napon akkor se esnel teherbe, ha egy egyesz focicsapat menne el benned gumi nelkul...

2017. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz (a leírtak alapján).
2017. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"A menses utani 2. napon akkor se esnel teherbe, ha egy egyesz focicsapat menne el benned gumi nelkul..."


Na, ez pont nem igaz. Nem kéne ilyeneket írni, mert valaki még elhiszi.

Amúgy meg neked is van még mit tanulni arról, hogy lesz a gyerek.

2017. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt nevetsèges màr az egèsz tàrsasàg!:D
2017. febr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 20 év alatt egyszer se estem teherbe gumi mellett, védekezés nélkül mindhárom gyerek elsőre összejött. Úgyhogy termékenységi problémák nincsenek.

Szerintem teljesen megbízható.

2017. febr. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így szexeltünk másfél évig, mielőtt gyógyszerre váltottam. Nem lettem terhes, elvégre így kell használni a gumit.

20N

2017. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!