Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31hetes kismamik hogy vagytok?...

31hetes kismamik hogy vagytok? Féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok, de most már kezdek félni. Amúgy jól vagyok, csak sokat keményedek, így nagy dózisban eszem a Magnerotot. És te hogy vagy kedves Kérdező?
2017. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok. Egyelőre minden rendben. A fészekrakó ösztönöm nagyon durva, akár éjjel 1-kor is nekifogok szekrényt rendezni:))


A szüléstől nem félek, inkább várom, de ez így volt 2 éve is, a végén meg jól bepánikoltam:) Remélem most higgadtabb leszek!

2017. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sokszor fájdogál mostanába a hasam, olyan mensi szerűen. Hát én már kezdek félni a szüléstől, főleg így hogy már tudom milyen ( van egy lányom) .Egyébkénk most kisfiút várunk és nagyon várom, hogy ő is velünk legyen! ❤❤❤❤
2017. márc. 1. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Nekem 1. baba lesz és kislány. 😍 Néha nekem is szoktak enyhe mensi szerű fájdalmaim lenni. De nagyon enyhe és rövid ideig tart, így gondolom ez természetes. Én azt nem szeretem amikor a Kicsikém a méhszájamat piszkálja vagy ott mozgolódik. Az nagyon rossz érzés. Mindig attól félek, hogy kinyílik a méhszájam. Nektek van ilyen érzésetek?
2017. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!