Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblueval teszteltem. Ezen...

Clearblueval teszteltem. Ezen is szokott lenni halványan a csík, vagy lehet a halvány plusznak hinni? Ti látjátok? Kép lent, remelem sikerul fel töltenem . Koszonom a válaszokat előre is.

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 09:07
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
2017. márc. 1. 09:07
 2/28 A kérdező kommentje:

Bocsánat ez a jo link :


[link]

2017. márc. 1. 09:11
 3/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Én látom:) Késik már?

2017. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem pozitív lesz. Drukkolok! :)
2017. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az az igazság , hogy Pco m van , es most a múlt havi kimaradt , teszteltem akkor is persze , de nem gondoltam hogy pozitív lesz negatív is volt aztan most valamiert vettem egy ilyet , ez meg most ilyen lett , igazából 3-4 körül kellene megjonnie ha most megjön ..... :/ csinálok meg egyet par nap mulva es aztan megyek orvoshoz , igyis ugyis :/ rossz igy elni .
2017. márc. 1. 09:18
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem szabad tesztelni mielott megjonne :( Rengeteg nonek van kemiai terhessege, ami pozi tesztet jelent majd menstruaciot. De kivanom hogy ne jojjon meg :)
2017. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szabad , de egy Pco - s élete főleg ha babát szeretne a tesztelés hozza jár , mert akkora bizonytalanságban élünk ilyenkor vajon mert nem jott meg megjön e stb ... :/ senkinek nem kivanom
2017. márc. 1. 09:24
 8/28 anonim ***** válasza:
A nem pco-s is ezt erzi ha babat akar.
2017. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz :( igen . Csak legalabb az olyan egészséges . De igen kb ugyan az az erzes .
2017. márc. 1. 09:55
 10/28 A kérdező kommentje:

Megszaradva ilyen, hat nem tudom:


[link]

2017. márc. 1. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!