Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után pontosan hány...

Mensi után pontosan hány nappal van a peteérés mikor kell probálkozni? Nagyon szeretnénk babát a páromnak egy korábbi kapcsolatábol már van egy, nekem viszont az elsö terhességem abortusszal végzödött! Félek h nem lehet közös babánk!

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 28 napos a ciklusod, akkor 14.napon van a peteérés! Pl. ha a menzid nov.1-jén jön meg , akkor 14-én már probalkozhattok, de azt mondjak +1-1 nap ide oda is kell probalkozni, vagyis a 13., 14. 15.-én belekell huzni! Aztán várni a menziig!

Én ezt használom, ez is nagyon jó táblázat a peteérés megfigyelésre:

[link]

Remélem valamit segithettem! :)))

2008. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csatlakoznék az előttem szólóhoz, hogy a ciklusod hosszától függ, hogy mikor van peteérésed. Az általa megadott link is nagyon jó, én is használtam, meg a www.ciklus.hu-n is regisztráltam. 3 hónap "számolgatás" után most 6 hetes kimama vagyok:-) (nekem márciusban volt vetélésem) Kitartást Neked! Szorítok:-)
2008. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia az előttem szólóknak teljesen igazuk van, két dolgot fűznék hozzá:

1. 28 napos ciklus esetén sem garancia, hogy a 14. napon van PÉ. Nekem pl a 17-18. nap táján volt mindig, azért volt, mert hormonálisan nem volt monden oké. Persze nem kell rögtön rosszra gondolni, nem azért mondtam, de jó,ha tudod.

2. Az, hogy a párodnak van egy gyermeke, nem garancia, hogy most is minden oké a spermáival. Pl. átesett-e valami olyan betegségen, ami hatással van erre? Milyen az életmódja, szoros gatya, forró vízben ücsörgés, rendszeres szauna esetleg? Ezek mind lassítják a kis fickókat.

Azért merem ezt kijelenteni, mert a doki nekem ezeket mondta, mikor elkezdtük a meddőségi kivizsgálást.


Ismétlem: nem kell rögtön rosszra gondolni, próbálkozzatok középidőben, és minden megy majd a maga útján!

Kellemes próbálkozást ;)

2008. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon Kedvesek vagytok nagyon köszönöm a válaszokat!A pocaklakóhoz tiszta szivböl gratulálok,sok boldogságot!megnéztem a ciklus.hu-t a szerint 12 én vasárnap volt pe-m,valamit éreztem is hogy történik odabent,egyik oldal picit görcsölt de nem vészesen,ugyhogy bele is adtunk apai anyait :) remélem pár héten belül jó hirekkel szolgálhatok mindenképp jelzem nektek!És mindennemü segitséget és biztatást nagyon köszönök!És még nem hagyjuk abba a próbálkozást sem!:) Minden jót nektek!
2008. okt. 13. 12:38
 5/5 A kérdező kommentje:
És a kedves elsöként válaszoló hölgynek is nagyon tetszik az ajánlott linkje!:)
2008. okt. 13. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!