Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vaterás David 15-ös teszt...

Vaterás David 15-ös teszt kinek hanyadik dpo-n mutatta ki a terhességet?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 13:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
David teszt kb 50 es. Hiaba van rajta h 15 ös. Nekem 6 hetesen mitatta alig alig lathatoan amikor a többi mar kiverte a szemem olyan erös 2 csikos volt.
2017. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszi, nekem is ez volt a sejtésem!

Előző ciklusban összejött a baba, csak sajnos valószínűleg progihiány miatt elment.

Akkor ilyennel teszteltem először, nem tudom hanyadik dpo-n voltam, de délutáni pisiből extrém halvány, d egyértelmű pozi lett. Másnap reggel a Facelle és X-epil erős pozi.

Most a 12. dpo-n vagyok és az előző vetélés miatt teszteltem ma, de az égvilágon semmi nem látszott a teszten. Akkor szerzek be hétfőre egy másfajtát, nehogy az legyen most meg a baj, hogy megint későn kezdem el a progit.

2017. márc. 4. 22:04
 3/26 anonim ***** válasza:
Én szintén ma vagyok a 13. dpo-n és nekem is David 15-ös van. Semmit nem mutat, bár az se biztos, hogy sikerült. Ha megszárad a helye ott van, de azzal nem sokra megyek, csak fürkészem. Én keddre nem várom, de ezek a tesztek elvették a kedvemet :S
2017. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Én vettem ma Facellet, az volt a legerősebb a múltkor, amikor sikerült. Bár szerintem nekünk most nem jött össze. :S

De tartogatom estig a pisim, meg nem iszok, és megcsinálom este, ma vagyok én is a 14. dpo-n.

Itt a múltkori görbém, szerintem vagy a 14 dpo-n vagy a 17. körül lett pozitív a David, de akkor előtte nem is csináltam.

[link]

2017. márc. 6. 12:08
 5/26 A kérdező kommentje:

Ez a David:

[link]


Ez a fél nappal Később készült Facelle:

[link]

2017. márc. 6. 12:11
 6/26 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok, aki szintén David tesztel "játszadozik". Tegnap este 10 körül lett egy ilyen tesztem, amin egyből láttam és fotóztam is (hátha más is látja), tehát ez nem száradási csík, viszont ma reggel ismét semmi nem látszódik :(

[link]

2017. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nekem még soha nem volt rajta száradási csík, szerintem ez pozitív, ha élőben pirosas a csík. :)

De vegyél szerintem te is valami normálisabb tesztet, rájöttem, hogy ezek túl sok mindenre nem jók. :P

2017. márc. 6. 12:39
 8/26 anonim ***** válasza:
Holnap kiderül mindenképpen :) De amúgy, ha neked se jött még meg, illetve nem esett le a hőd, akkor ne könyveld el ezt a hónapot szerintem.
2017. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Picit azért nyilván reménykedek, de nem nagyon bízok benne. Majd írok este, írj te is holnap, remélem, te tényleg babát vársz! :)
2017. márc. 6. 13:11
 10/26 A kérdező kommentje:
Az enyém sajnos negatív lett, de neked drukkolok! :)
2017. márc. 6. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!