Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MI a véleményetek? Kereken...

MI a véleményetek? Kereken egy hónapja voltunk együtt a barátnőmmel (április 10. -e) több alkalommal is, ebből kétszer védekeztünk (óvszer) harmadik alkalommal gumi nélkül kb.1 percig csináltuk.

Figyelt kérdés
de előtte megnéztem, nem volt sperma sem előváladék a péniszemen, nem mentem el a leányzóban, csak 1percig csináltuk, utána abba is hagytuk. A lánynak most 1,5hete késik a menstruációja, és eléggé meg vagyunk rémülve.Lehetséges hogy az idegeskedés miatt van ez, hogy nem jön meg neki? Vagy terhes? Említette, hogy volt már máskor is , hogy egy hónapot kihagyott neki a menstruáció utána meg ugyanúgy megjött neki. Csinált már 2tesztet, mindkettő negatív lett. Szerintetek teherbe eshetett ennyitől? Sperma biztos hogy nem került bele. Akinek volt hasonló "élménye" írjon valamit, Üdv Peti
2010. máj. 10. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot kell tudnod ezzel kapcsolatban:

1. Ha egy nő szexel akárkivel, akkor terhes lehet. Még akkor is, ha védekeznek, mivel egyik módszer sem száz százalékos.

2. Ha 1,5 hete késik a menstruációja és negatív a teszt, akkor biztosan nem terhes, mivel ilyenkor már régen pozitívnak kellene lennie.

3. Mindenképpen beszéld rá, hogy menjen el orvoshoz, mivel számtalan egyéb oka lehet a késésnek, olyanok is amik később meddőséget okozhatnak. Feltételezem, hogy ha most nem is, de egyszer mindenképpen szeretne gyereket majd.

2010. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha sperma nem került a hüvelybe; mitől félsz/féltek? A levegőtől nem lesz terhes! Szerintem szinte biztos h azért késik, mert izgul miatta a barátnőd is. Legyetek nyugodtak.
2010. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
illetve ha sokat késik, jól írja az első! érdemes elmenni nődokihoz, mert számtalan oka lehet még, hogy miért késik a mensije.
2010. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen így estem teherbe, úgyhogy bármi megtörténhet. Ha ennyire féltek a terhességtől még, akkor inkább folyton használjatok óvszert, mert ilyenkor szétizguljátok az agyatokat. Egyébként ennyi idő után ha a teszt negatív nem hiszem hogy terhes a leányzó. DE! inkább VÉDEKEZZETEK!
2010. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat, nagyon rendesek vagytok! hamarosan el fog menni nőgyógyászhoz, meg még ezen felül is vett tesztet , egyet napközben, egyet pedig holnap reggel fog megcsinálni.

Várom a további válaszokat is. Köszönöm előre is.

2010. máj. 10. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!