Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes-e? Baratnommel le...

Terhes-e? Baratnommel le fekudtem. Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Lehet h baromsag amit kerdezek de biztos nem vagyok benne. Szexeltem a baratnommel a gumi nem szakadt, le ellenoriztem h felfujtam vagy elore nyomtam az ondot benne. De miutan el mentem azutan benne hagytam egy picut amig meg csokoltam. A menstruacioja elozo honapban rendesen megjott neki de az elotte levoben 1 hetet csuszott, de megjott neki rendesen most a legutobb annyira gorcsolt h nem tudott sehova se menni. Valamint 6 evet cigizett es most szep lassan le szoktattam es nott vagy hasra hizott olyan koldok tajt es most meglepoen sokat eszik es ehes. Nem feszul a melle nem szedul nincs hany ingere a terhessegre utalo jeleket nem tapasztal. Szerintetek?

2017. márc. 5. 20:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha nem szakadt ki a gumi, akkor az sem baj ha bent tartod még egy kis ideig.

Az étvágya a cigiről való leszokás miatt nőtt meg, így azért is hízott.

2017. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!